27.09.2021
★★★★★ Оперативен счетоводител, ТЕРМОПЛАСТ АД  Вижте визитка на компанията
Месторабота Бургас; Постоянна работа; Пълно работно време

Оперативен счетоводител

Основни изисквания:

• Завършено средно или висше икономическо образование;
• Компютърна грамотност, включително MS Office;
• Познаване на нормативната база в областта на счетоводната отчетност и данъците;
• Предишен опит, свързан със счетоводство в производствено предприятие, е ПРЕДИМСТВО.

Лични качества: желание за усъвършенстване, организираност, прецизност, умение за работа в екип, комуникативност.

Функции и отговорности:

• Участва в счетоводния екип на дружеството на оперативно ниво– обработва и въвежда първични счетоводни документи;
• Изготвяне на периодични отчети и справки.

Ние предлагаме:
• Работа в добра работна среда и екип;
• Работно време от 8,30ч до 17ч, от понеделник до петък;
• Осигурен служебен транспорт;
• Постоянен трудов договор след изпитателен срок;
• Точно и коректно заплащане.

Кандидатствай по тази обява
ТЕРМОПЛАСТ АД  Известие за нови обяви
Повече за ТЕРМОПЛАСТ АД
Всички обяви на ТЕРМОПЛАСТ АД