27.09.2021
★★★★★ Шофьор С+Е за България на прицеп, Адамов Транс 94 ЕООД
Месторабота Пловдив; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 2200 до 3000 BGN (Бруто)

Шофьор С+Е за България на прицеп

Описание и изисквания:

Шофьор, тежкотоварен автомобил над 12т-прицеп брезент

Фирма "Адамов Транс 94” ЕООД
Гаража ни се намира в гр. Стамболийски.

Фирмата търси да назначи ШОФЬОР с категория С+Е за курсове в България. 80% едни и същи товари (рампа-рампа).

Основни задължения:
* Управлява фирмено МПС (влекач +полуремарке);
* Отговаря за техническото състояние на управляваното МПС;

Изисквания за заемане на длъжността:
1. Средно образование
2. Придобит професионален опит като шофьор - минимум 1 години
3. Подходящият кандидат трябва да притежава:
- чиста шофьорска книжка;
- правоспособност категории С+Е;
- удостоверение за психологическа годност;
- удостоверение за професионална компетентност за извършване превоз на товари.

Фирмата осигурява:
* трудов договор за пълно работно време
* стимулиращо възнаграждение

Ако имате интерес към обявената позиция, моля свържете с нас на посочения телефон!

Кандидатствай по тази обява
Адамов Транс 94 ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за Адамов Транс 94 ЕООД
Всички обяви на Адамов Транс 94 ЕООД