27.09.2021
НАЧАЛНИК СКЛАД, НИГАЛ 7 ЕООД
Месторабота Пловдив; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 1400 до 1800 BGN (Нето)

НАЧАЛНИК СКЛАД

Фирмата търси да назначи отговорен и амбициозен човек на позиция "НАЧАЛНИК-СКЛАД".

ИЗИСКВАНИЯ:

-Трудов стаж на същата или подобна позиция-ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН.
-Добри комуникативни и организационни умения.
-Умение за работа в екип.
-Умение за ръководене на хора.
-Коректност.
-ОТГОВОРЕН И СЕРИОЗЕН ЧОВЕК!.
-Стаж на същата или подобна позиция в сферата на бързообототните стоки ще се счита за предимство.
-Компютърна грамотност.
-Работа с програма "Микроинвест про"-предимство.

ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:

-Отговаря за стоката в склада.
-Следи и проверява наличностите на артикулите.
-Отговаря за заявки към фирмите партньори.
-Следи за спазването на вътрефирмените правила.
-Проследява годността и вида на артикулите.
-Проследява приемът на стока.
-Ръководи и организира работния процес и подредбата в склада.
-Оказва пълно съдействие на всички звена във фирмата.
-Отчита приходите и разходите и осъществява директен контакт с шофьорите на фирмата.
-Отговаря и следи за цялостното състояние на склада.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

-Работа на пълен работен ден.
-Безсрочен трудов договор.
-Лоялно и коректно отношение.
-Твърдо нетно възнаграждение + бонуси.
-Възможност за развитие.
-Стартова нетна заплата 1400 лв.
-20 дни платен годишен отпуск.

Кандидатствай по тази обява
НИГАЛ 7 ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за НИГАЛ 7 ЕООД
Всички обяви на НИГАЛ 7 ЕООД