27.09.2021
Организатор събития / Event Manager, ИНТЕРНЕТ МЕДИА ГРУП ООД
Месторабота Пловдив; Стаж; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Езици: Английски

Организатор събития / Event Manager

IMG - Internеt Media Group компания, която с времето е успяла да развие няколко различни бранда с експертно обслужване търси своя организатор събития. Под бранда Digital4 организираме присъствени събития във всички големи градове на България. Организираме и виртуални събития на няколко континента.

Какво търсим?
Ние търсим да назначим мотивиран и с желание за развитие кандидат на пълен работен ден по платената стажантска програма - „Нова възможност за младежка заетост“. Ставайки част от екипа ни, Вие ще работите по интересни проекти, ще надграждате своите познания и обогатите своя опит.

ПРОФЕСИОНАЛНИ ИЗИСКВАНИЯ:
• Висше образование степен Бакалавър или Магистър с икономическа
специализация
• Отлично владеене писмено и говоримо на Английски език – задължително
условие.
• Много добри комуникационни, организационни и координационни умения.
• Много добри компютърни умения (Excel, Word, Internet);
• Инициативност, отговорно и прецизно отношение към поетите проекти.

КАКВО ПРЕДЛАГАМЕ?
• Интересна и динамична работа в амбициозен екип.
• Работа свързана с интересни и иновативни проекти.
• Отлична възможност за личностно развитие.
• Отлична работна среда, условия и възнаграждение.
• Вътрешнофирмено обучение и възможност за професионална реализация и
развитие.

С КАКВИ ЗАДАЧИ ЩЕ СЕ СБЛЪСКВА КАНДИДАТА:
• Планиране и проследяване изпълнението на задачите по екипи за съответните
проекти.
• Административни задачи, свързани с детайлите по управление на проекти
• Водене на комуникацията с партньорите на компанията по съответните проекти
– на английски език.
• Работа със социални и рекламни мрежи (Instagram, Facebook,Linked In)

Ако имате желание за учене на нови неща и приемане на предизвикателства, не се колебайте да кандидатствате.

Критериите обвързани с програма - „Нова възможност за младежка заетост“ изискват:
- кандидатите да са на възраст до 30 г.
- да са завършили своето висше образование
- да не са били назначавани по същата програма в предходен период.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.
На интервю ще бъдат поканени само одобрените кандидати.
Договорът за предлаганата позиция е стандартен трудов договор и се сключва с IMG.

Кандидатствай по тази обява
ИНТЕРНЕТ МЕДИА ГРУП ООД  Известие за нови обяви
Повече за ИНТЕРНЕТ МЕДИА ГРУП ООД
Всички обяви на ИНТЕРНЕТ МЕДИА ГРУП ООД