24.09.2021, Ref.#: Trn_Ls0921
Стажант (с основен фокус в Правен отдел), АЛИАНЦ ЛИЗИНГ БЪЛГАРИЯ ЕАД
Месторабота София; Стаж; Пълно работно време; Непълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Стажант (с основен фокус в Правен отдел)

"Алианц Лизинг България" EАД,

Част от Allianz SE – европейски лидер в застраховането и финансовите услуги. Компанията има 130- годишна история, опит, фирмена политика и високи стандарти по отношение на своите клиенти и служители. Във връзка с разширяване на екипа търсим сериозни и амбициозни кандидати за позицията:

Стажант – на граждански договор (с основен фокус в Правен отдел)
(възможност за почасова работа)

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:

• Осигуряване активно съдействие в ежедневните бизнес дейности на дружеството;
• Осъществяване на вътрешния поток на информация от и към Изпълнителните директори, ръководители на отдели и служители на дружеството;
• Изпълняване на поставените задачи от административен/организационен характер;
• Надлежно организиране и архивиране на правна, бизнес и фирмена документация;
• Изготвяне на документация за целите на дейността на дружеството;
• Организиране на кореспонденцията от и към държавни институции, органи и организации;
• Изпълнява и други, задачи възложени от ръководството на дружестово.

ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ:

• Добра компютърна грамотност (Microsoft Office, Microsoft Excel);
• Висока езикова култура и култура на общуване;
• Юридическо образование ще се разглежда като съществено предимство;
• Говорим и писмен английски ще се счита за предимство;
• Отговорност, лоялност и високо ниво на конфиденциалност;
• Отлични организационни умения, внимание и педантичност;
• Умения за справяне едновременно с няколко поставени задачи;
• Гъвкавост, усет към детайлите, представителен външен вид, добронамереност и отзивчивост към колегите.

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:

• Възможност да започнете професионалното си развитие в международна компания с високи стандарти по отношение на своите клиенти и служители;
• Динамична, интересна работа и възможности за кариерно развитие;
• Отлични условия на труд;

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:
• Автобиография.

Защитата на Вашите лични данни е основен приоритет за нас. Информацията от Вашата кандидатура ще бъде използвана само за целите на подбора, при условия на пълна конфиденциалност и стриктно спазване на приложимото законодателство за защита на личните данни.
Ако имате допълнителни въпроси относно това как обработваме Вашите лични данни, винаги можете да се свържете с нас.

Кандидатствай по тази обява
АЛИАНЦ ЛИЗИНГ БЪЛГАРИЯ ЕАД  Известие за нови обяви
Повече за АЛИАНЦ ЛИЗИНГ БЪЛГАРИЯ ЕАД
Всички обяви на АЛИАНЦ ЛИЗИНГ БЪЛГАРИЯ ЕАД