11.10.2021
★★★★★ Търговски консултант в МОЛ Сердика, ANDREWS CLUB EOOD
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата 1200 BGN (Нето)

Търговски консултант в МОЛ Сердика

Andrews/Fashion обявява свободна позиция за Търговски консултант

Изисквания към кандидата:

- Задължителен стаж в сферата на търговията и продажбите;
- Опит в продажбите;
- Умение да общувате свободно с клиенти от различен тип;
- Умение да работите в екип и сте силно концентрирани към постигането на високи резултати.

Вашите отговорности:

- Отлично консултиране и обслужване;
- Аранжиране и поддържане добрата визия на магазина;
- Работа с касов апарат и ПОС терминал;
- Поддържане на хигиената в обекта.

Нашето предложение:

- Постоянна работа на трудов договор;
- Възможност за професионално развитие;
- Работа на график, с 2 почивни дни;
- Стартово нетно възнаграждение в размер на 1200.00 лв., както и бонусна система, обвързана с личните и екипните резултати.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати за провеждане на индивидуална среща.

Уведомяваме Ви, че данните, които предоставяте са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

Кандидатствай по тази обява
ANDREWS CLUB EOOD  Известие за нови обяви
Повече за ANDREWS CLUB EOOD
Всички обяви на ANDREWS CLUB EOOD