02.09.2021, Ref.#: 0001
★★★★★ КОНСТРУКТОР-ЧЕРТОЖНИК ЗА МАШИНОСТРОИТЕЛНО ПРЕДПРИЯТИЕ, МАГ ООД
Месторабота Бобов дол; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 1200 до 2000 BGN (Нето)

КОНСТРУКТОР-ЧЕРТОЖНИК ЗА МАШИНОСТРОИТЕЛНО ПРЕДПРИЯТИЕ

Основни задължения:
- Проектира и/или Изчертава метални изделия и машини, в съответствие със заданието;
- Изчертава отделните детайли и сглобки чрез използване на програмен продукт (SOLID WORKS) или подобен софтуер;
- Обезпечаване на работните задания с информация относно спазването на ефективността на разработваните детайли;
- Отговаря за създаването на техническо досие за всеки проектиран модел/детайл и необходимите чертежи за производствения процес, със съответната документация и архив. Прави архив на въведените данни и съхранява архивните файлове;
- Работи по усъвършенстване на вече съществуващи детайли с цел подобряване на техните характеристики;

Основни изисквания:
- Компютърна грамотност, MS Office, Solid Works;
- Умение за работа с техническа и конструктивна документация;
- Отговорност, комуникативност, способност за работа в екип, лоялност.

Компанията предлага:
- Трудов договор и осигуровки;
- Безплатен транспорт;
- Безплатно жилище за хора извън региона;
- Работа на пълен работен ден;
- Допълнителни социални придобивки;

Ако длъжността представлява интерес за Вас и сте мотивиран, моля да изпратите автобиография с актуална снимка.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. На всички останали благодарим за отделеното време!

Документите ще се разглеждат при спазване изискванията на Закона за защита на личните данни.

Кандидатствай по тази обява
МАГ ООД  Известие за нови обяви
Повече за МАГ ООД
Всички обяви на МАГ ООД