11.06.2021
★★★★★ Компютърен оператор в електронен магазин, Сторе ЕООД
Месторабота София, София, ул. Витиня 2Ж (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 900 до 1200 BGN (Нето)

Компютърен оператор в електронен магазин

store.bg е един от първите онлайн магазини в България, а в момента е един от най-големите и успешни такива. През годините успяхме да постигнем качество на най-високо ниво, а това ни доведе хиляди удовлетворени клиенти.
Във връзка с разрастването на нашето семейство, си търсим отговорен, мотивиран и сериозен Компютърен оператор за нашия отдел Съдържание.
Ако си забавен, енергичен, организиран и обичаш нещата да се получават по най-добрия начин, то ти си нашият човек!

Какви ще бъдат твоите отговорности и задължения:

- Публикуване на продукти в онлайн магазина;
- Обработка на информация за продукти;
- Коректно, достоверно и изчерпателно представяне на продуктите.

Какво търсим ние:

- Отлична писмена и езикова култура;
- Добра компютърна грамотност;
- Комуникативен, амбициозен и позитивен човек, способен да работи в екип;
- Изключително внимание към детайла;
- Резултатно-ориентиран човек;
- Аналитично мислене;
- Организираност и умение за приоритизиране на задачите за изпълнение;
- Отговорност и лоялност;
- Предишен опит не е задължителен;
- Умение за работа с графичен софтуер ще се счита за предимство.

Какво ти предлагаме:

- Въвеждащо и последващо фирмено обучение;
- Стимулираща и много приятна работна атмосфера, където ще имаш възможността да развиеш и надградиш личните си умения;
- Мотивиран, готин и успешен екип, с който работата ще е удоволствие;
- Трудов договор на пълен работен ден и на пълни осигуровки;
- Бонусна система, обвързана с резултатите;
- 20 дни платен годишен отпуск.

Ако ти допадна това, което прочете дотук и мислиш, че това е следващата желана от теб работа, която ще вършиш с удоволствие, не се колебай да ни изпратиш своето CV. Ако преценим, че това, което сме прочели в твоята автобиография съвпада с нашата фирмена култура, ще те поканим на среща в офиса ни.

Пожелаваме ти успех :)

Всички кандидатури ще бъдат преглеждани при пълна конфиденциалност, съгласно изискванията на ЗЗЛД и ще се използват само за подбор на персонал.

Кандидатствай по тази обява
Сторе ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за Сторе ЕООД
Всички обяви на Сторе ЕООД