11.06.2021
★★★★★ Водач селскостопански машини, Агротайм ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота Исперих; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Водач селскостопански машини

„Агротайм” ЕООД е сред водещите български селскостопански компании. Тя е пример за модерно иновативно земеделие и прилага успешно международни добри практики в български условия, а също част от продуктите й се изнасят в чужбина.

В момента търсим да назначим:
водач селскостопански машини в звено Растениевъдство.

Място на работа гр.Исперих

Основни длъжностни задължения и отговорности:
-Управлява селскостопански машини за обработка на почвата с прикачен инвентар, специална самоходна земеделска техника и др.
-Отговаря за техническото състояние на машината по време на работа .
-Спазва правилата за движението по пътищата и сигнализира извънгабаритните товари
-Отговаря за правилната обработка на земеделските площи.
-Получава преки задачи от агрономите в сектор Растениевъдство.

Изисквания за заемане на длъжността.
- Добра комуникация и работа в екип.
- Отворен за нови идеи и похвати в работата и амбиция за развитие;
-да притежава свидетелство за правоспособност ТКТ, ТВК, ТВК-З
- Да работи с GPS системи.

Компанията предлага:

-Конкурентно възнаграждение;
-Възможности за получаване на допълнително такова по атрактивна бонус система;
-Възможности за развитие и обучение в динамична среда;
-Постоянен трудов договор.

Необходими документи за кандидатстване:
автобиография, мотивационно писмо, актуална снимка.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор

Кандидатствай по тази обява
Агротайм ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за Агротайм ЕООД
Всички обяви на Агротайм ЕООД