11.06.2021
★★★★★ Техник, инвеститорски контрол, СВЕТИ СВЕТИ КОНСТАНТИН И ЕЛЕНА ХОЛДИНГ АД
Месторабота Варна; Постоянна работа; Пълно работно време

Техник, инвеститорски контрол

Св. св. Константин и Елена е първият български морски курорт, с който започва историята на морския туризъм и курортното дело в България.Повече от век мястото е предпочитано заради морето, лечебните минерални води, плажовете, красивата природа и чистия въздух. В наши дни курортът Св. св. Константин и Елена развива традициите в морелечението, балнеологията и СПА туризма и вече е предпочитана кулинарна дестинация с класните си ресторанти. В портфолиото на „Св. св. Константин и Елена холдинг“ АД са хотелите в курорта Св. св. Константин и Елена - Астор Гардън, Вила Чинка, Хотел Балнео & СПА Азалия, Хотел Приморски, Термален комплекс Аквахаус Термал & Бийч; Хотел Атлас и Хотел & СПА Астера в курорта Златни пясъци.

Във връзка с дейността си, компанията търси да назначи инициативна и отговорна личност за позицията:

Вашите основни задължения и отговорности включват:
1. Осъществяване на цялостен инвеститорски контрол върху качествено и количествено изпълнение на строителни, ремонтни и довършителни дейности в обекта.
2. Планиране, управление и координиране изпълнението на дейностите в обекта – финансово, времево и ресурсно.
3. Консултиране и предлагане на нови технологии и материали във връзка с качествено изпълнение на дейностите, в процеса на работа .
4. Комуникация с държавни институции, във връзка с подготовка на необходима документация за въвеждане на обекта в експлоатация.

Успешният кандидат за нас притежава:

- Образование – висше образование - инженерно и/или техническо;
- Задължителен опит на подобна длъжност в областта на хотелско и жилищно строителство;
- Опит с отчитането на строително-монтажните дейности на обекта /актове Обр. 19, количествено-стойностни сметки/ и следенето за качество на изпълнението им;
- Отлично познаване на извършваните технологии и новите строителни материали и начина на използването им;
- Познаване спецификата на довършителните дейности свързани с обекта;
- Отлични компютърни умения и умения за работа с Microsoft Office и ползване на Autocad;
- Много добри комуникативни, координационни и организационни умения, инициативност, умения за работа в екип;
- Отлични умения за планиране на времето, следене и спазване на срокове;
- Умение за поддържане на високо ниво на конфиденциалност и лоялност;

Какво предлагаме ние:

- Интересна, разнообразна и динамична работа в стабилна и постоянно развиваща се компания, която цени високо персонала си и инвестира в развитието му.
- Възможност за дългосрочен ангажимент и професионална реализация.
- Конкурентно възнаграждение.

Ако се идентифицирате с нашите изисквания, можете да кандидатствате за позицията, като изпратите актуална автобиография.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според ЗЗЛД.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на събеседване.

СВЕТИ СВЕТИ КОНСТАНТИН И ЕЛЕНА ХОЛДИНГ АД  Известие за нови обяви
Повече за СВЕТИ СВЕТИ КОНСТАНТИН И ЕЛЕНА ХОЛДИНГ АД
Всички обяви на СВЕТИ СВЕТИ КОНСТАНТИН И ЕЛЕНА ХОЛДИНГ АД