08.06.2021, Ref.#: T2
Помощник-възпитател, Частна Детска Градина Детска Мечта ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 800 до 1000 BGN (Бруто)

Помощник-възпитател

Частна детска градина и ясла "Детска мечта", намираща се в кв. Симеоново-Драгалевци, търси да назначи Помощник-възпитател.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ НА ДЛЪЖНОСТТА:

- Работа с деца от 1 до 5 годишна възраст
- Подпомага целият екип в цялостната им дейност
- Помага в грижите за децата: Грижа за хигиената в помещенията - почистване, измиване (със съдомиялна машина) и прибиране на посудата
- Помощ в обслужването на децата - сервиране и отсервиране на храната, помощ в хигиенните нужди на децата, в обличането/събличането им, придружаване на децата на площадките за игра и спалните помещения
- Поддържа и почиства базата (в това число сградата, двора и прилежащите площи)

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

- Да обичате деца и да бъдете техен верен приятел
- Професионален опит с деца минимум 1 година
- Работа в екип и разрешаване на проблеми
- Отлични комуникативни умения
- Отношение към детайлите, самоинициативност и такт
- Умения за работа в динамична среда и екип
- Бързина и внимание към детайлите
- Владеене на чужд език
- Да сте отговорен
- Да се отнасяте с уважение към децата, техните родители и екипа

КАКВО ПРЕДЛАГАМЕ НИЕ:

- Работа в млад , енергичен и амбициозен екип
- Постоянен дългосрочен ангажимент
- Възможност за личностна и професионална реализация с добро стартиращо заплащане с реална възможност за неговото повишаване след показани резултати
- Предоставяме възможност за развитие и подкрепа при прилагане на собствени идеи и педагогически умения
- Допълнително заплащане на база постигнати резултати
- Допълнително заплащане при поемане на ангажименти към детската градина през уикенда

Ако нашата обява представлява интерес за Вас и смятате, че нашата детска градина е Вашето място за развитие, ще се радваме да обсъдим възможността да станете част от нашия нов екип.
Изпратете ни Вашата автобиография, мотивационно писмо, актуална снимкa.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Частна Детска Градина Детска Мечта ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за Частна Детска Градина Детска Мечта ЕООД
Всички обяви на Частна Детска Градина Детска Мечта ЕООД