03.06.2021, Ref.#: сс
★★★★★ Складови служители на летище Лайпциг, ДЖИ АЙ ГРУП ЕООД
Месторабота Leipzig / Germany; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 1500 до 1800 EUR (Нето); Езици: Английски, Немски

Складови служители на летище Лайпциг

Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2500 служители в 40 държави, на територията на четири континента - Европа, Азия, Африка и Америка.

За наш клиент, водещ световен лидер в логистиката търсим да наемем мотивирани и отговорни служители за позицията:

Складови служители на летище Лайпциг, Германия
Шанс за нов Живот в Германия!!!

ВАШИТЕ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

- Като служител, вашите задължения са качествен контрол и сортиране на входящите пратки;

- Ще сканирате с ръчен скенер всяка входяща пратка, за да сте сигурни, че ще пристигне на правилната дестинация;

- Ще товарите и приготвяте различните пратки , за да бъдат изпратени към крайния клиент.

ИЗИСКВАНИЯ:

- Немски или английски език на ниво B1 е задължително условие;

- Заради изключителната сигурност в Летищата се прави обстойна проверка на вашата работна история в последните 5 години. Ще ви бъде оказано съдействие за приготвяне на необходимите документи.

КАКВО ПРЕДЛАГАМЕ:

- Фиксирани смени и почасово заплащане от €13.84 (бруто) плюс извънреден труд по немското законодателство;

- 5 дневна работна седмица на смени ( от понеделник до неделя ) – 40 работни часа на седмица.

- За да направим преместването Ви по-лесно, ви предлагаме безвъзмезден бонус от €2500 евро (изплащат се в продължение на 5 месеца по 500 евро/месечно)

- Ние организираме вашето настаняване в квартири в близост до Летище , които ние намираме за Вас , а дори и вашите семейства. Разбира се , ако имате нужда от помощ за това.

- Ще ви окажем съдействие при пристигането Ви в Германия и настаняването Ви в Лайпциг

- Възможност за кариерно развитие при показване на мотивация и резултат.

Имате приятели или познати, които също са заинтересовани от позицията? Ще получите бонус от € 500 за всеки препоръчан от вас кандидат.

Ако имате интерес към предложението, моля, изпратете актуална автобиография
или се свържете с нас.

0890 111 751 - КАЛИН ИВАНОВ
0885 445 666 - НИКОЛЕТА ПЕТКОВА

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2349/18.09.2017, безсрочен./

Запознат съм с Политика за защита на лични данни на ДЖИ АЙ ГРУП ЕООД

Кандидатствай по тази обява
ДЖИ АЙ ГРУП ЕООД  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за ДЖИ АЙ ГРУП ЕООД
Всички обяви на ДЖИ АЙ ГРУП ЕООД