14.06.2021
★★★★★ Пазач - невъоражена охрана, ГРЕСИЯ 2 ЕООД
Месторабота София, бул. Черни Връх 102Д (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Заплата 750 BGN (Нето)

Пазач - невъоражена охрана

Вече 15 години фирма "ГРЕСИЯ 2" ЕООД се ползва с добро име и доверие и е един от водещите лидери на пазара в обзавеждането на баня, като собственик на верига магазини БАНЯ СТИЛ.
След откриването миналата година, на бутикова бизнес сграда от клас "А", имаме нужда от охранител - пазач.

Основни задължения:
- осъществява пропускателен режим в охранявания обект.
- проверява и реагира на сигнали, получени от изградените в обекта технически системи за сигурност.
- отговаря за видеонаблюдението
- отговаря за реда в сградата

Изисквания към кандидата:
- образование – средно;
- чисто съдебно минало;
- дисциплина
- приветлив външен вид
- умения за работа в екип

Ние предлагаме:
- работа на смени (2 работни и 2 почивни дни)
- нощна работа
- трудов договор съгласно българското законодателство
- добро заплащане - 750.00лв НЕТО
- работа в модерен офис с комуникативна локация
- работа в млад и приятелски колектив

Опит на подобна позиция е предимство

Ако желаете да станете част от нашия екип, ще очакваме Вашите автобиографии с актуални снимки.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.
На интервю ще бъдат поканени само одобрените кандидати.
Одобрения кандидат ще сключи договор с фирма ГРЕСИЯ 2 ЕООД

Кандидатствай по тази обява
ГРЕСИЯ 2 ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ГРЕСИЯ 2 ЕООД
Всички обяви на ГРЕСИЯ 2 ЕООД