27.05.2021
★★★ Експерт „Управление на човешките ресурси“, ФОНДАЦИЯ ЗА НАШИТЕ ДЕЦА
Месторабота София, Гюешево № 21, Възможност за работа от вкъщи; Постоянна работа; Пълно работно време; Дистанционно интервю

Експерт „Управление на човешките ресурси“

Фондация „За Нашите Деца" вече 28 години работи за това всяко дете в България да расте в сигурна и подкрепяща семейна среда. Нашата амбиция е нито едно дете да не прекара дори ден в самотата и изолацията на социалните институции. Да създадем цялостна среда за развитие и щастливо детство и за най-уязвимите деца в България.
Ние предоставяме палитра от социални услуги в подкрепа на деца в ранна възраст и семейства.

За Комплекса за ранно детско развитие и търсим да назначим специалисти, които да ни помогнат да изпълним нашите цели и да подкрепим децата, с които ще работим.

Ако искате да станете част от нашият екип, може да кандидатствате за позиция

Роля и отговорности:

• Организира и провежда процесите по набиране и подбор на служители във фондация „За Нашите Деца“;
• Разработва процедури за подбор, измерващи професионално значимите качества на кандидатите;
• Поддържа и актуализира база данни с потенциални кандидати и контакт с тях във връзка с бъдещи възможности и свободни позиции, при спазване на Закона за защита на личните данни и политиката по GDPR;
• Анализира и проучва пазара на труда, дава предложения за нови канали и тактики за подбор на служители за различните направления на фондацията;
• Следи тенденциите в пазара на труда, дава предложения за промяна на длъжност, задължения и заплащане;
• Координира стажантската и доброволческата програми на фондацията;
• Представя фондацията на кариерни форуми;
• Координира програмите за въвеждане на новоназначените служители в работата;
• Координира административните процедури за назначаване, промяна в Трудовите договори и прекратяване на служители със Специалист ТРЗ;
• Организира и координира процеса на оценка и анализира ефективността на системата за оценка на служителите;
• Поддържа в актуалност органиграмата и информацията на сайта, свързана с екипа и откритите процедури за подбор;
• Поддържа в актуалност длъжностни характеристики за всички позиции в организацията.
• Провежда изходни интервюта
• Изготвя анализи за:
- текучеството
- организационната култура
- състоянието на екипите
- обучения
• Изготвя плана за обучение в организацията.

Изисквания към кандидатите:
• Висше образование в подходяща специалност – „Управление на човешките ресурси“/ „Психология“/„Администрация и управление“ и др.;
• Минимум 3 г. практически опит във всички процеси на функцията ЧР;
• Практически опит в прилагането на инструменти за оценяване на способности, компетенции и личностови характеристики;
• Познания за законодателството, регулиращо договорните отношения, равни възможности и защита от дискриминация;
• Много добри умения за работа с MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
• Английски език.

Ние предлагаме:
• Работа на постоянен трудов договор.
• Допълнителни дни платен годишен отпуск, над установения минимум по КТ.
• Обучения и възможности за развитие.
• Програма "Грижа за хората".
• Работа в отдаден и динамичен екип.
• Принос към една благородна кауза.

Ако Вие искате да работите за динамично развиваща се организация с утвърдена програма за грижа за хората…
Ако искате да сте част от дейностите в подкрепа на най-малките деца в риск и техните семейства…
Ако сте учещ се човек, за когото професионалното развитие и израстване е важно…

Кандидатствайте при нас като изпратите Вашата автобиография.
Ще разгледаме всички постъпили кандидатури и ще се свържем с избраните кандидати, които ще поканим на интервю.

Ако не успеете да откриете отговори на всичките си въпроси моля не се колебайте да се свържете с Елиана Видинова, Специалист „Човешки ресурси“ на тел. 0889 752 566.

Личните Ви данни ще бъдат използвани само за нуждите на подбора, съгласно изискванията на ЗЗЛД.

Кандидатствай по тази обява
ФОНДАЦИЯ ЗА НАШИТЕ ДЕЦА  Известие за нови обяви
Повече за ФОНДАЦИЯ ЗА НАШИТЕ ДЕЦА
Всички обяви на ФОНДАЦИЯ ЗА НАШИТЕ ДЕЦА