29.04.2021, Ref.#: STZUPR
★★★★★ Заместник управител, СИКО - С ООД
Месторабота Стара Загора, Стара Загора, бул. Патриарх Евтимий 50; Постоянна работа; Пълно работно време

Заместник управител

Вече 32 години фирма "СИКО-С" ООД се ползва с доверието и уважението на своите клиенти и партньори. През годините наложихме нашето име с професионалния подход и креативните решения като водещ лидер на пазара за обзавеждането за бани и строителните материали. Ако желаете да станете част от нашия сплотен екип, за търговската ни база в гр. Стара Загора, ще се радваме да разгледаме Вашата кандидатура за свободната ни позиция в момента:
ЗАМЕСТНИК УПРАВИТЕЛ

Задължения:

- Приема, организира, разпределя и издава стоките в складовата база, организира тяхното подреждане, съхранение, движение и продажби;
- Консултира клиентите за цялостни решения и качеството на продуктите, съобразно добрите дизайнерски практики и по конкретни проекти;
- Приема поръчки и извършва продажби;
- Предлагане на решения за обзавеждането на дома и строителството;
- Разработва и разширява пазарното присъствия на компанията
- Активно търси нови клиенти, отправя търговски предложения, провежда разяснителни кампании относно цялостния асортимент, както и за конкретни фирмени предложения;
- Поддържане, развиване и оптимизиране на връзките с вече съществуващите клиенти;
- Носи отговорност за повреди на стоката при товаро-разтоварните дейности;
- Организира поддържането и съхранението на складовите и търговски площи;

Изисквания:

- Търговски опит в областта на промишлените и строителни стоки;
- Организиран и коректен човек с внимание към детайлите;
- Средно образование, техническата насоченост ще се ползва с предимство;
- Добри презентационни и комуникационни умения;
- Умения за водене на търговски преговори и справяне с възражения;

Ние предлагаме:

- Възможност за дългосрочна професионална кариера в утвърдена в бранша компания;
- Сигурност и стабилност на работното място;
- Възможност за работа с ERP складов софтуер;
- Мотивиращо, сигурно и редовно заплащане;

Ако желаете да станете част от нашия екип, ще очакваме Вашите автобиографии с актуални снимки.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Кандидатствай по тази обява
СИКО - С ООД  Известие за нови обяви
Повече за СИКО - С ООД
Всички обяви на СИКО - С ООД