29.04.2021
★★★★★ Медицински козметик, ЕПИЛИЕ ВАРНА ООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота Варна; Постоянна работа; Пълно работно време

Медицински козметик

Международната мрежа на студио за красота DPSP STUDIO / Epilier търси амбициозни козметици, които обичат работата си и хората. Тези, които са готови да работят усилено и да печелят много, които споделят нашата мисия: екологично подмладяване и оформяне на тялото без инжекции.

Изисквания:
- медицинско образование,
- изпълнителност
- обучаемост
- желание да печелите много

Умеете да правите:
Лазерна епилация, шугаринг, кавитация, RF-лифтинг, вакуумен масаж, масажи на лицето, фонофореза, микротокове (био-лифтинг), всички видове почистване и пилинги.

Отговорности:
- задържане на клиенти
- висока удовлетвореност на клиентите
- отговаряне на изискванията на студиото
- предписване и извършване на висококачествени процедури.

Условия:
1. Работа в успешен екип от победители
2. Работа за постигане на поставените цели и резултати
3. График 2/2
4. Заплатата е прозрачна, в срок, не е ограничена.

Кандидатствай по тази обява
ЕПИЛИЕ ВАРНА ООД  Известие за нови обяви
Повече за ЕПИЛИЕ ВАРНА ООД
Всички обяви на ЕПИЛИЕ ВАРНА ООД