29.04.2021
★★★★★ Хигиенист, БЕЗ ЧАСОВНИК ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София, София, ул. Московска (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време

Хигиенист

Основни отговорности и задължения:

- Поддържа постоянна чистота в определените помещения и прилежащите им площи.
- Почиства определения му район, включително, прозорци, мебели, под и др.
- Почиства разположената в района техника - компютри и др. само с препарати, закупени точно за целта.
- Грижи се за вътрешните декоративни растения ежедневно, а за външните тревни площи - при възлагане.
- Събира и опакова разделно отпадъците от помещенията до съответните места за събирането им.
- При необходимост изпълнява и други задачи, възложени във връзка с изпълнение на работата.

Изисквания:

- Образование – основно или по-високо;
- Спазване на утвърдените в дружеството правила за здравословни и безопасни условия на труд и правилата за противопожарна безопасност, хигенно - санитарните изисквания при работа с почистващи препарати;
- Постоянно използва работно облекло и лични предпазни средства.
- Стриктно спазва правилата за употреба на измиващи и дезинфектиращи препарати
- Комуникативност и умения за работа в екип,

Ние предлагаме

- Отлични условия на труд
- Работа на сменен режим 2 на 2;
- Адекватно месечно възнаграждение
- Динамична работа в добър екип

При интерес, моля изпратете: СV.

Запознат съм с Политика за защита на лични данни на БЕЗ ЧАСОВНИК ЕООД

Кандидатствай по тази обява
БЕЗ ЧАСОВНИК ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за БЕЗ ЧАСОВНИК ЕООД
Всички обяви на БЕЗ ЧАСОВНИК ЕООД