29.04.2021
★★★★★ Сервитьор, БЕЗ ЧАСОВНИК ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София, София, ул. Московска (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време

Сервитьор

Основни отговорности и задължения:

- Обслужва гостите на заведението, като сервира храни и напитки;
- подрежда поверения му район за сервиране, като почиства и зарежда масите с пепелници, салфетки, прибори, компл. прибори, чинии и др.
- извършва полиране на чаши и прибори за хранене;
- посреща, настанява, информира, подпомага избора на клиента;
- сервира възможно най-бързо при спазване правилата за качествено обслужване, без да изразява предпочитания към определени клиенти в района си;
- следи за външния вид на ястията, които получава от кухнята и за вида на напитките;
- правилно и точно изготвя сметките на клиентите, които обслужва;
- поддържа съораженията и инвентара, с които работи в изправност, съгласно инструкциите на производителя за безаварийна работа;
- отсервира своевременно ползваните прибори и почиства масите от хранителми и други отпадъци;
- поддържа в безупречен вид униформеното си облекло и се грижи за личната си хигиена;
- осъществява контрол по изпълнение на заповедта за забрана на тютюнопушенето в залата за консумация.
- спазва правилата и инструкциите за безопасност и здраве при работа, противопожарна охрана и санитарно-хигиенните изисквания в заведението;

Изисквания:

- Образование – средно или по-високо;.
- ползване на английски език;
- да познава: технологията и правилата за културно обслужване на индивидуални клиенти и на групи при банкети, приеми и др.
- Да познава психологията на клиентите и да прилага индивидуален подход при тяхното обслужване;
- Да познава основните технологични изисквания за приготвяне и вкусовите качества на целия асортимент, който се предлага в заведението, както грамажа и цените на ястията;
Ние предлагаме

- Отлични условия на труд
- Работа на сменен режим 2 на 2;
- Адекватно месечно възнаграждение
- Динамична работа в добър екип

При интерес, моля изпратете: СV, по възможност препоръки.
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на БЕЗ ЧАСОВНИК ЕООД

Кандидатствай по тази обява
БЕЗ ЧАСОВНИК ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за БЕЗ ЧАСОВНИК ЕООД
Всички обяви на БЕЗ ЧАСОВНИК ЕООД