29.04.2021
★★★★★ Готвач топла кухня - барбекюрист Готвач студена кухня, БЕЗ ЧАСОВНИК ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София, София, ул. Московска (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време

Готвач топла кухня - барбекюрист Готвач студена кухня

Основни отговорности и задължения:

- Участва в производството на готварска продукция под ръководството на главния готвач.
- Спазва изискванията за количеството и качеството на вложените продукти и подправките.
- Следи за работата на машините, съоръженията и състоянието на посудата.
- Поддържа изискваната производствена хигиена на работното място съгласно санитарните изисквания.
- Спазва правилата за организация и охрана на труда в кухнята.
- Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.
- Отговаря за количеството и качеството на вложените продукти в готварската продукция в съответствие с установените рецептури;
- Носи отговорност за вреди от рекламации за приготвената от него готварска продукция.

Изисквания:

- Образование – средно или висше;
- Квалификация или курс за готвачи;
- Професионален опит над 2 години по специалността;
- Спазване на вътрешните инструкции, свързани с Технологията на готварското производство;
- хигиенно-санитарните изисквания за производството на готварска продукция;
- нормативните изисквания за охрана на труда и противопожарна безопасност при работа в кухнята.
- Комуникативност и умения за работа в екип,

Ние предлагаме

- Отлични условия на труд
- Работа на сменен режим 2 на 2;
- Адекватно месечно възнаграждение
- Възможност за допълнителен доход на база реализирани резултати;
- Динамична работа в добър екип

При интерес, моля изпратете: СV, по възможност препоръки.
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на БЕЗ ЧАСОВНИК ЕООД

Кандидатствай по тази обява
БЕЗ ЧАСОВНИК ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за БЕЗ ЧАСОВНИК ЕООД
Всички обяви на БЕЗ ЧАСОВНИК ЕООД