29.04.2021
★★★★★ ECOMMERCE MANAGER / GRAPHIC CONTENT MANAGER, Аква Матрикс ООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

ECOMMERCE MANAGER / GRAPHIC CONTENT MANAGER

Aquamatrix е един от водещите вносители и дистрибутори в България на високо технологична екипировка за екшън спортове. Сферата, в която оперираме са велосипедите (планински и градски), сноуборд и ски, както и сърф. Aquamatrix e ексклузивен представител за България на марките TREK, Lib Tech, Gnu, Bent Metal, Northwave, Drake, Smith Optics, MAXXIS. От моментът на създаването на компанията през 2015 г., до днес, сме увеличи пазарният дял на всяка една дистрибутирана от нас марка в България.

Във връзка увеличения обем работа, търсим да назначим на пълно работно време:

ECOMMERCE MANAGER

Имаме нужда от човек, с опит в сферата на електронната търговия, който е запознат с промените през последните години в тази област и има желание да доразвие и надгради своите умения. Подходящият човек за тази позиция трябва да има познанията и способностите да актуализира и създава визуалните елементи на сайта.

Отговорностите за позицията включват и още:
• Активно участие в стратегията за развитие на електронния магазин
• Отговорност за създаването и актуализирането на съдържанието в електронния магазин /
ERP системата
• Активна работа по SEO стратегията на сайта
• Комуникация с IT отдела по технически въпроси
• Проследяване на месечните цели на сайта и създаване на справки на месечна база
• Изработване и обновяване на визуалните елементи на сайта – снимки, банери
• Създаване на рекламни лендинг страници по задание
• Генериране на съдържание (текстове и описания, разработени съвместно с маркетинг
отдела на фирмата) съобразено SEO стратегията на електронния магазин
Търсим човек, който да бъде:
• Отговорен, подреден с поглед върху голямата картина и пазара
• С добри комуникационни умения
• Спортно ориентиран
• Добър в работа с MS Excel, Adobe Photoshop, Adobe illustrator
• С предишен опит в сферата на електронната търговия
• С опит и познания в сферата на зимните спортове и велосипедите /тези кандидати ще се
разглеждат с предимство/
• Внимание към детайла
• Опит в работата с големи .xml файлове
• Желание да учи, да се развива и подобрява

Ние предлагаме:
• Работа в развиваща се компания с голям потенциал
• Динамичен и млад екип, който обича спорта
• Допълнителни придобивки
• Възможност за професионално и личностно израстване едновременно с развитието на компанията

Ако се чувствате комфортно с гореспоменатите изисквания, моля, кандидатствайте по обявата

Кандидатствай по тази обява
Аква Матрикс ООД  Известие за нови обяви
Повече за Аква Матрикс ООД
Всички обяви на Аква Матрикс ООД