29.04.2021
★★★★★ Сервитьори/ки, MVP HOLIDAYS ΑΕ  Вижте визитка на компанията
Месторабота Agios Nikolaos / Greece, Konopades, Sithonia (виж карта); Временна/сезонна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Заплата от 750 до 850 EUR (Нето); Езици: Английски, Гръцки

Сервитьори/ки

За сезон 2021 г. търсим да присъединим към нашия екип енергични хора на длъжността сервитьори/ки за бийч бар.

Задължения:

- Гарантиране на 100 % удовлетворение на клиентите, придържайки се стриктно към фирмените стандарти и инструкции;
- Отговаря за правилната експлоатация на инвентара;
- Поддържа високо ниво на хигиена на работното си място;
- Спазва Правилника за вътрешния ред.

Основни изисквания:

- Владеене на гръцки и английски език;
- Мотивация за работа и развитие;
- Умение за работа в екип;
- Организираност;
- Предимство е опит на подобна позиция.

Нашето предложение:

- Добро възнаграждение;
- Осигурени три изхранвания на ден и спане в рамките на обекта;
- Осигурена заетост за минимум 4 месеца - от юни до септември включително, възможност за постоянна работа;
- Работа по график, в усмихнат и приятен екип;
- Осигурена униформа.

Тел за връзка: +359887106565

Кандидатствай по тази обява
MVP HOLIDAYS ΑΕ  Известие за нови обяви
Повече за MVP HOLIDAYS ΑΕ
Всички обяви на MVP HOLIDAYS ΑΕ