28.04.2021
★★★★★ Работник озеленяване, АЛВЕРС КОМЕРС ООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата 1050 BGN (Нето)

Работник озеленяване

"Алверс Комерс" ООД търси да назначи
Работник озеленяване / шофьор категория В
Работата, която ще се извършва е в сферата на озеленяването и поддръжката на зелени площи.
Карането на камион е част от извършването на основната дейност.

ИЗИСКВАНИЯ:
- Свидетелство за управление на МПС- кат.В,
- Високо ниво на лична дисциплина и отговорност
- Опит с работа със селскостопански машини , резачки , моторна коса , и т.н . е предимство

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Активно участие в дейностите които се извършват, косене с тракторна косачка,работа с дробилна машина , оформяне на храсти и др.
- Поддържане и опазване на МПС в добро състояние
- Възможност за започване на работа в най-кратък срок

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

- Постоянен трудов договор
- Целогодишна заетост
- Фирмено обучение
- Мотивиращо заплащане в зависимост от уменията Ви

Ако смятате, че отговаряте на посочените изисквания и това предложение Ви интересува, моля изпратете на посоченият адрес Вашата автобиография и актуална снимка.Ще се свържем само с одобрените кандидати.
Тел. за контакт 0885097748

Кандидатствай по тази обява
АЛВЕРС КОМЕРС ООД  Известие за нови обяви
Повече за АЛВЕРС КОМЕРС ООД
Всички обяви на АЛВЕРС КОМЕРС ООД