27.04.2021
★★★ Координатор по екология, безопасност и здраве, ЛЕСТО ПРОДУКТ ЕООД
Месторабота Враца; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Координатор по екология, безопасност и здраве

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
1. Оперативно планиране, организиране, координация и контрол на дейности по проверка, актуализация, прилагане, поддържане и развиване на СУОС и СУЗБУТ.
2. Методически насочва и координира дейности, свързани с опазването на околната среда и здравословните и безопасни условия на труд на технически и производствени звена при внедрена Интегрирана система за управление във фирмата.
3. Участва във вътрешните одити на ИСУ.
4. Набира информация и следи за развитие на нормативната и законова бази, касаещи СУОС и СУЗБУТ.
5. Провежда встъпително обучение на новопостъпили и преназначени на други длъжности служители по съответните документи на СУОС и СУЗБУТ.
6. Контролира дейността и резултатите от внедряване на СУОС и СУЗБУТ в производствените звена.
7. Информира ръководството за проблеми, свързани с изискванията на опазването на ОС и здравословните и безопасни условия на труд.
8. Оформя необходимите вътрешни и външни документи и отчети, произтичащи от законодателните изисквания свързани със СУОС и СУЗБУТ.
9. Участва в изготвянето и осъществява контрол по изпълнението на програми по опазване на ОС и управление на здравословните и безопасни условия на труд.
10. Осигурява и поддържа необходимите контакти с контролните органи на местно, регионално и национално ниво и др. организации по въпросите на ОС и здравословните и безопасни условия на труд.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
1. Опит на подобна позиция в производствено предприятие.
2. Познания в сферата на ЗБУТ или в сферата на ЕКОЛОГИЯТА, както и приложимите нормативни документи в областта.
3. Много добри компютърни умения и работа с инструментите на MS Office.
4. Владеене на английски език се счита за предимство.

Кандидатствай по тази обява
ЛЕСТО ПРОДУКТ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ЛЕСТО ПРОДУКТ ЕООД
Всички обяви на ЛЕСТО ПРОДУКТ ЕООД