27.04.2021
★★★ Инспектор качество, ЛЕСТО ПРОДУКТ ЕООД
Месторабота Враца; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Инспектор качество

Основни задължения:
• Осъществява производствен и краен контрол на полуфабрикати и готова продукция.
• Отговаря за коректното и стриктно водене на записи за резултатите от контрола.
• Извършва статистически анализ на данните на ключовите индикатори за качество и брак в производствения процес. Съставя ежемесечни доклади за резултатите от дейностите по контрол. • Участва в анализа на възникналите отклонения и предлага коригиращи действия.
• Работи съвместно с инженерен и производствен отдел в посока оптимизиране на производствените методи за контрол, както и за внедряване на нови такива в процеса на работа.

Изисквания:
• Висше или средно техническо образование;
• Работа с техническа документация;
• Английски език, се счита за предимство.
• Умения за работа в екип;
• Познания и практически опит в работата със стандарти от групата на ISO 9001. Познаване изискванията на ISO/TS 16949 се счита за предимство.

Ние предлагаме:
• Възможности за професионално развитие и обучения за подобряване ефективността на работа;
• Стриктно спазване договорените отношения;
• Здравословни и безопасни условия на труд.

Моля, имате предвид че само с одобрените по документи кандидати, ще бъде осъществена обратна връзка.

Конфиденциалността на предоставените от вас лични данни е гарантирана.

Кандидатствай по тази обява
ЛЕСТО ПРОДУКТ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ЛЕСТО ПРОДУКТ ЕООД
Всички обяви на ЛЕСТО ПРОДУКТ ЕООД