27.04.2021, Ref.#: аф
ГЛАВЕН СПЕЦИАЛИСТ отдел „Регистрация на лекарства“, ЕВРОПА КОНСУЛТ ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

ГЛАВЕН СПЕЦИАЛИСТ отдел „Регистрация на лекарства“

Европа Консулт ЕООД е агенция, специализирана в подбора на висококвалифициран персонал и headhunting в секторите - Медицина и Фармация.
Агенцията е създадена през 2003г., като работи на българския и европейския пазар на труда. Ние вярваме, че човешкият капитал е основата на всяка успешна компания, а ние сме тези, които сме доказали, че можем да го осигурим.

За наш клиент, водеща фармацевтична компания, търсим служител за позицията:

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:
• Планиране, координиране и провеждане на процедури за регистрация (изготвяне на регистрационна документация на лекарства за България и външни пазари, съобразно регулаторните изисквания);
• Планиране, координиране и провеждане на процедури за управление на жизнения цикъл (вариации, подновявания, трансфери на ПРУ и др.);
• Изготвя отговори на въпроси, забележки и коментари свързани с оценка на регистрационната документация от регулаторните органи в България, Европейски съюз и Трети страни;
• Събиране и оценка на данни при разработването на нови продукти и изготвяне на съответната документация за разрешаване за употреба;
• Осъществява контакт с всички заинтересовани страни, както в рамките на компанията, така и извън нея, и проследява договорените действия по даден проект в страната и чужбина;
• Осигурява успешни стратегии за регистрация; осигурява своевременно одобрение на процедурите;
• Участва в обсъждане на нови проекти, подготвя и представя документация за регистрация на хранителни добавки за различни пазари;
• Преглед на документи за одобрение;
• Води кореспонденция с бизнес партньори и регулаторните органи.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

- Висше образование - химия, фармация, биотехнологии, медицина;
- Перфектно познаване структурата на регистрационното досие и изискванията в Европейски съюз към регистрационната документация;
- Познаване на процесите на разработване и производство на лекарства;
- Опит минимум 1 годинa в отдел Регистрация във фармацевтична фирма;
- Владеенето на руски език е предимство;
- Задължително владеене на английски език;
- Възможност за работа по множество проекти и управление на конкурентни приоритети;
- Отлични организационни умения със силно внимание към детайла;

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
- Отлични условия в престижна и динамично развиваща се компания;
- Интересна и предизвикателна работа;
- Интелигентна съвременна работна среда, с възможност за много контакти в страната и чужбина;
- Дългосрочна заетост;
- Много добро възнаграждение;
- Възможност за професионално развитие;
- Стандартно работно време – 8,30 - 17 часа от пон-петък;
- Коректно отношение от страна на работодателя;

Ако позицията представлява итнерес за Вас, моля да ни изпратите актуална автобиография. Ще се свържем единствено с одобрените по документи кандидати.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

ЕВРОПА КОНСУЛТ ЕООД /регистрирана за извършване на посредническа дейност в България (лиценз №1801 от 19.11.2014г.) и чужбина(лиценз №1802 от 19.11.2014г.)/

Кандидатствай по тази обява
ЕВРОПА КОНСУЛТ ЕООД  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за ЕВРОПА КОНСУЛТ ЕООД
Всички обяви на ЕВРОПА КОНСУЛТ ЕООД