27.04.2021, Ref.#: EWT
ЕКСПЕРТ ВАЛИДИРАН И ТРАНСФЕР - ФАРМАЦИЯ, ЕВРОПА КОНСУЛТ ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 2500 до 2800 BGN (Бруто)

ЕКСПЕРТ ВАЛИДИРАН И ТРАНСФЕР - ФАРМАЦИЯ

Европа Консулт ЕООД е агенция, специализирана в подбора на висококвалифициран персонал и headhunting в секторите - Медицина и Фармация.
Агенцията е създадена през 2003г., като работи на българския и европейския пазар на труда. Ние вярваме, че човешкият капитал е основата на всяка успешна компания, а ние сме тези, които сме доказали, че можем да го осигурим.

За наш клиент, водеща фармацевтична компания, търсим служител за позицията:

Експерт валидиране и трансфер

Отговорности:
- Анализира изходни суровини, активни субстанции, междинен и краен продукти
съгласно спецификация или друг документ; Документира отговорно и съгласно GLP
действията си при извършване на анализите; Попълва и издава сертификати от анализ;
- Активно участва при всички фази на разработка на лекарствени продукти;
- Разработва, валидира и участва при трансфер на аналитични методи;
- Залага проби за стабилност и оценява данните от стабилност;

- Ролята изисква ефективна комуникация и сътрудничество с мултидисциплинарни
членове на екипа, включително представяне на данни на срещи на екипа и активно
участие в решаването на аналитични, и при възможност технически предизвикателства,
възникващи по време на разработката на продукти.
- Кандидатът ще изпълнява лабораторна работа и трябва да може да си сътрудничи и да
наставлява по-неопитни колеги, както и ефективно да взаимодейства с преките
ръководители;
- Кандидатът ще бъде автор на съответни раздели от глобални регулаторни становища в
подкрепа на нови одобрения за лекарства. Освен това, ще изготвят доклади, ще
преглежда критично данните и ще трябва да оценява новите инструментални и
аналитични техники / подходи.
- Изискват се внимание към детайлите, много добри организационни умения, способност
за изпълнение по няколко различни задачи/ проекти и ефективни междуличностни и
комуникационни умения.

Изисквания:
- Висше образование - в областта на аналитичната
химия, биохимия, химия;
- Минимум 1 година стаж в лаборатория на фармацевтично производство;
- Опит при работа с различни видове софтуер – специализиран и общ, както и
информационни системи;
- Опит при работа с различно аналитично оборудване – HPLC; GC; UV-VIS; IR;
Dissolution;
- Английски език – много добро владеене на писмен и разговорен. Руски език
ще се счита за предимство;
визуализация на данни и изготвяне на доклади;
* Опитът в някои от следните области е задължителен:
- Трансфер и валидиране на аналитични методи;
- Извършване на анализ на пропуските.

Клиентът предлага:
Отлично възнаграждение;
Работно време от Пон. до Петък – 8:30 – 17:30ч.;
Реални възможности за развитие.

Ако позицията представлява итнерес за Вас, моля да ни изпратите актуална автобиография и снимка. Ще се свържем единствено с одобрените по документи кандидати.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

ЕВРОПА КОНСУЛТ ЕООД /регистрирана за извършване на посредническа дейност в България (лиценз №1801 от 19.11.2014г.) и чужбина(лиценз №1802 от 19.11.2014г.)/

Кандидатствай по тази обява
ЕВРОПА КОНСУЛТ ЕООД  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за ЕВРОПА КОНСУЛТ ЕООД
Всички обяви на ЕВРОПА КОНСУЛТ ЕООД