26.04.2021, Ref.#: Лаборант
★★★★★ МЕДИЦИНСКИ ЛАБОРАНТ, СМДЛ ДИАГЕН 2020 ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

МЕДИЦИНСКИ ЛАБОРАНТ

СМДЛ „ДИАГЕН 2020“ ЕООД е самостоятелна медико-диагностична лаборатория, специализирана в провеждане на молекулярно-генетични анализи, наред с изследване на хематологични, биохимични и имунологични показатели.
СМДЛ „ДИАГЕН 2020“ ЕООД търси да назначи МЕДИЦИНСКИ ЛАБОРАНТ с месторабота – гр. София
ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:
- Извършва пробовземане на венозна/периферна кръв и други биологични материали за лабораторни изследвания
- Приема и регистрира в журнали/ЛИС биологични материали за лабораторни изследвания
- Обработва биологичните материали за изследване
- Извършва лабораторни изследвания чрез автоматизирани системи или мануални тестове
- Води медицинска документация и предоставя готовите резултати за валидиране
- Следи за наличности и участва в подготвяне на заявки за лабораторни тестове, реактиви и консумативи

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:
1. Образование – висше; професионална квалификация / специалност - "Медицински лаборант“; квалификационна степен - "Професионален бакалавър"
2. Трудов стаж – опит в клинична лаборатория
3. Способности - работа с пациенти, лабораторна апаратура и ЛИС
4. Делови качества - внимателно и любезно отношение с пациенти и лекари; отговорност и прецизност при изпълнение на лабораторните анализи; организираност и планиране на работното време; усвояване на нови знания в кратки срокове
5. Личностни качества – комуникативност; приветливост; лоялност; дискретност; умение за работа в екип
6. Владеене на английски език се счита за предимство

УСЛОВИЯ НА ТРУД и ДОБАВКИ:
1. Постоянен трудов договор
2. Прозрачно заплащане и пълно осигуряване
3. Седем-часов работен ден, работа на смени и график
4. Социален пакет

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ:
1. Професионална автобиография Европейски формат на български език
2. Копие на диплома и сертификати

Ако проявявате интерес към тази позиция, трябва да подадете автобиография на български език.
Само кандидати, преминали предварителния подбор, ще бъдат поканени на интервю.

Вашите документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и ограничен достъп, в съответствие с изискванията на Регламент (ЕС) 2016/679 и българското законодателство. Информираме Ви, че с подаването на Вашата кандидатура Вие давате съгласието си да обработим предоставените от Вас лични данни, които са необходими във връзка с подбора на персонал и сключването на трудов договор (чл. 6, пар. 1, б. „а“ от Регламент (ЕС) 2016/679). Вашите лични данни няма да бъдат предоставяни на трети лица и няма да бъдат прехвърляни на сървъри в други държави.

Кандидатствай по тази обява
СМДЛ ДИАГЕН 2020 ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за СМДЛ ДИАГЕН 2020 ЕООД
Всички обяви на СМДЛ ДИАГЕН 2020 ЕООД