26.04.2021, Ref.#: Регистратор
★★★★★ РЕГИСТРАТОР в МЕДИЦИНСКА ЛАБОРАТОРИЯ, СМДЛ ДИАГЕН 2020 ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

РЕГИСТРАТОР в МЕДИЦИНСКА ЛАБОРАТОРИЯ

СМДЛ „ДИАГЕН 2020“ ЕООД е самостоятелна медико-диагностична лаборатория, специализирана в провеждане на молекулярно-генетични анализи, наред с изследване на хематологични, биохимични и имунологични показатели.
СМДЛ „ДИАГЕН 2020“ ЕООД търси да назначи РЕГИСТРАТОР с месторабота – гр. София
ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:
- Обслужва пациенти по НЗОК/платено
- Приема биологични материали за лабораторни изследвания и ги регистрира в ЛИС
- Работи с касов апарат и съдейства за безкасови плащания
- Попълва медицинска документация и предоставя готовите резултати
- Познава и презентира пълния набор изследвания на лаборатория „ДиаГен 2020“
- Следи за наличности и участва в подготвяне на заявки

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:
1. Образование – средно или висше
2. Трудов стаж - опит в медицинска лаборатория
3. Способности - работа с лабораторна информационна система и офис-техника
4. Делови качества - отговорност и прецизност; внимателно и любезно отношение с пациенти и лекари
5. Личностни качества – комуникативност; търпимост; лоялност; дискретност
6. Владеене на английски език се счита за предимство
7. Умения за вземане на венозна/периферна кръв е предимство

УСЛОВИЯ НА ТРУД и БОНУСИ:
1. Постоянен трудов договор
2. Прозрачно заплащане и пълно осигуряване
3. Осем-часов работен ден, работа на смени и график
4. Социален пакет

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ:
1. Автобиография Европейски формат на български език

Ако проявявате интерес към тази позиция, трябва да подадете автобиография на български език.
Само кандидати, преминали предварителния подбор, ще бъдат поканени на интервю.

Вашите документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и ограничен достъп, в съответствие с изискванията на Регламент (ЕС) 2016/679 и българското законодателство. Информираме Ви, че с подаването на Вашата кандидатура Вие давате съгласието си да обработим предоставените от Вас лични данни, които са необходими във връзка с подбора на персонал и сключването на трудов договор (чл. 6, пар. 1, б. „а“ от Регламент (ЕС) 2016/679). Вашите лични данни няма да бъдат предоставяни на трети лица и няма да бъдат прехвърляни на сървъри в други държави.

Кандидатствай по тази обява
СМДЛ ДИАГЕН 2020 ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за СМДЛ ДИАГЕН 2020 ЕООД
Всички обяви на СМДЛ ДИАГЕН 2020 ЕООД