22.04.2021, Ref.#: PC-0421
★★★★★ Проектов координатор, ПРЕВОДАЧЕСКА КЪЩА СКРИВАНЕК ООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София, Възможност за работа от вкъщи; Постоянна работа; Пълно работно време; Дистанционно интервю; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Проектов координатор

Искате ли да посрещнете възможностите и предизвикателствата на работата в голяма международна компания в сигурността и спокойствието на сплотен професионален екип? Опитайте.

ОПИСАНИЕ НА ПОЗИЦИЯТА:
- Обработка на езикови проекти през всички етапи от начало до край;
- Ежедневно общуване с клиенти, партньори и колеги по света и в страната;
- Осигуряване на завършеност на проектите и последяваща подкрепа за пълно удовлетворяване на изискванията на клиентите;
- Строго спазване на срокове;
- Издаване на фактури, водене на записи;
- Коректно и навременно попълване на бази данни по проектите;
- Спазване на вътрешни правила и процедури.

ИЗИСКВАНИЯ:
- Активен английски или немски език – писмено и говоримо. Други езици са предимство;
- Отлична грамотност на български език – писмено и говоримо;
- Много добра компютърна грамотност, умения за работа в Интернет, бърза ориентация за работа с нови софтуери;
- Внимание към детайла без компромиси;
- Умение за бързо учене и ориентация в динамична среда;
- Самостоятелност, ориентираност към резултатите, екипен играч;
- Предишен опит в директно общуване с клиенти е предимство;
- Висше образование е предимство.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Отлични условия на труд в реномирана международна компания;
- Интересна и разнообразна работа в приятна екипна атмосфера;
- Възможности за личностно и професионално израстване;
- Коректно и професионално отношение;
- Адекватно обучение за придобиване на разнородни умения и професионално усъвършенстване;
- Комуникативно и удобно място в центъра на София;
- Стандартно работно време от понеделник до петък;
- Постоянен трудов договор;
- Бонус пакет, свързан с постигнатите резултати.

Ако Вие не търсите просто работа, а стабилна, интелигентна и мотивираща среда за дългосрочно развитие сред амбициозни и високо квалифицирани колеги, това е Вашето място.

Ще се свържем с всички кандидати, одобрени по документи.
Всички кандидатури ще се разглеждат при пълна конфиденциалност.

Кандидатствай по тази обява
ПРЕВОДАЧЕСКА КЪЩА СКРИВАНЕК ООД  Известие за нови обяви
Повече за ПРЕВОДАЧЕСКА КЪЩА СКРИВАНЕК ООД
Всички обяви на ПРЕВОДАЧЕСКА КЪЩА СКРИВАНЕК ООД