21.04.2021, Ref.#: 21-SA-1
★★★★★ Senior CLOUD Systems Administrator, И Ар Пи България ООД
Месторабота София, Възможност за работа от вкъщи; Постоянна работа; Пълно работно време; Дистанционно интервю; Заплата от 3000 до 6000 BGN (Нето)
  • Технологии:
  • ERP
  • MS SQL MS SQL
  • Routing
  • Switching
  • Windows Windows
  • Azure Azure
  • Active Directory Active Directory
  • Cisco Cisco

Senior CLOUD Systems Administrator

Накратко за фирмата и нашите продукти:
- ERP.BG се занимава от 25 г с изработката и разпространението на ERP системи.
- 1.5% от БГ икономиката се управлява с нашите системи.
- Едно от най-добрите решения за управление на мулти-фирмени и международни бизнеси.
- Отскоро с дъщерна фирма в UK.
- CLOUD ERP платформа, отворена за външни приложения.
- Бази с терабайтови размери.

Технологиите:
- Microsoft Windows Server / Hyper-V / Storage Spaces Direct.
- Microsoft SQL Server.
- Microsoft Windows / Azure Active Directory.
- Microsoft System Center / Data Protection Manager.
- Microsoft Azure.
- Cisco Routers / Switches.
- DNS, DHCP, VPN, routing, etc.

Основни изисквания и отговорности:
- Дизайн, изграждане и поддържане на комплексни CLOUD решения за ERP.
- Създаване и поддръжка на automation скриптове.
- Тъй като често администраторски дейности (инсталации и други поддръжки) се извършват в не-натоварено време, трябва да има възможност да работи след 22:30, когато се налага. Честотата е горе-долу 1 път на 1-2 седмици.
- До 95% ремоут. Понякога (рядко) има занимание с хардуер в дейта центровете.
- Пълен работен ден, но с променливи часове и сумарно отчитане на работното време.

Кандидатствай по тази обява
И Ар Пи България ООД  Известие за нови обяви
Повече за И Ар Пи България ООД
Всички обяви на И Ар Пи България ООД