20.04.2021, Ref.#: 7002
★★★★★ СЪТРУДНИК - ТЪРГОВСКИ ОТДЕЛ, ДОММИКС.БГ ООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота Пловдив; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

СЪТРУДНИК - ТЪРГОВСКИ ОТДЕЛ

ДОММИКС.БГ е компания, специализирана в търговия със строителни материали и системи. Във връзка с разширяване на фирмата, търсим за екипа ни "СЪТРУДНИК - ТЪРГОВСКИ ОТДЕЛ"!

На желаещите да работят в ДОММИКС.БГ предлагаме:

• професионално развитие в наложена компания;

Задължения и отговорности:

- Подпомага търговският екип;
- Участва в търговската дейност на фирмата – работа с клиенти и доставчици;
- Активно участва в осъществяване на активности и промоции на фирмата;

Изисквания към кандидатите:

• Опит на подобна позиция е предимство;
• Компютърна грамотност е задължителна;

Моля, изпращайте Вашата автобиография с актуална снимка. Одобрените по документи кандидати ще получат обратна връзка и покана за интервю. Всички документи ще бъдат разглеждани според ЗЗЛД.

Кандидатствай по тази обява
ДОММИКС.БГ ООД  Известие за нови обяви
Повече за ДОММИКС.БГ ООД
Всички обяви на ДОММИКС.БГ ООД