20.04.2021, Ref.#: 061
★★★★★ СЧЕТОВОДИТЕЛ- СТАЖАНТ, Транс Акаунт ООД
Месторабота София; Стаж; Пълно работно време; Непълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

СЧЕТОВОДИТЕЛ- СТАЖАНТ

Счетоводна къща "Транс Акаунт"

Стартираме през далечната 2009 г., но още тогава заложихме на високия професионализъм и морал, защото бяхме наясно, че конкуренцията ще е тази, която ще отсее само най-добрите. Развивахме се динамично. Отговаряхме на високите изисквания на всички клиенти. Така станахме една от най-уважаваните и предпочитани счетоводни къщи в страната.

Предлагаме ви възможност за присъединяване към екипа ни в град София. Станете част от дългосрочния проект "Транс Акаунт". Станете част от модерното счетоводство. Станете част от нас.

Търсим си колега "СЧЕТОВОДИТЕЛ- СТАЖАНТ".

НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ СА:
- Завършен 2-ри курс на специалност "Счетоводство", "Финанси" или сходна;
- Не се изисква практически опит като счетоводител;
- Познаване на счетоводното, данъчното, трудовото и осигурителното законодателство е препоръчително;
- Добра компютърна грамотност (Excel, Word);
- Владеенето на английски език е предимство;
- Активна и отговорна личност, желаеща обучение и дългосрочно развитие в счетоводна къща.

ВАШИТЕ ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ БИХА БИЛИ:
- Осчетоводяване на първични и вторични счетоводни документи;
- Помощ на оперативните и главни счетоводители;
- Помощ на ТРЗ администраторите;
- Активно участие в цялостната работа в офисите на компанията;
- Работна комуникация с клиенти;
- Участие в процедури на НАП, НОИ и Инспекция по труда.

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Сериозно и професионално обучение;
- Перфектни условия за работа в млад и динамичен екип;
- Възможност за професионално израстване;
- Трудов договор с адекватно възнаграждение;
- Възможност за присъединяване и развитие в екипа на една от доказаните счетоводни къщи в България;

Ако нашето предложение представлява интерес за вас, моля изпратете подробна автобиография на български език с АКТУАЛНА СНИМКА.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Подборът ще се осъществи в периода 20.04.2021 г.- 21.05.2021 г.

Всички получени данни ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.

Кандидатствай по тази обява
Транс Акаунт ООД  Известие за нови обяви
Повече за Транс Акаунт ООД
Всички обяви на Транс Акаунт ООД