19.04.2021
★★★★★ ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ – гр. Пловдив и Пловдивска област, КАМ - 04 ООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота Пловдив, Брезовско шосе № 176 (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време

ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ – гр. Пловдив и Пловдивска област

Фирма КАМ-04 ООД е водеща в търговията с крепежни елементи. Нашата търговска дейност се осъществява от търговски представители, обслужващи клиентите ни в конкретни райони в страната. За целта търсим ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ фокусиран към настоящи и бъдещи клиенти в гр. Пловдив и Пловдивска област.

Вашите бъдещи отговорности:
• Запазване и разширяване на пазарното присъствие на фирмата в поверения ви район чрез осъществяване на контакти с настоящи и потенциални клиенти;
• Консултиране на клиентите в избора им на продукти;
• Грижа за повереното фирмено имущество.

Предлагаме:
• Стимулиращо възнаграждение,обвързано с постигнатите резултати.
• Служебен автомобил на разположение 24 часа;
• Служебен GSM;
• Служебен notebook с мобилен интернет;
• Първоначално обучение ;
• Адекватна и прозрачна система за оценка и възможност за професионално развитие;

Естество на работа:
• Ежеседмично пътуване по предварително планирани маршрути на територията на гр. Пловдив и Пловдивска област;
• Ежедневни посещения на настоящи и потенциални клиенти по въпросните маршрути в определения район;
• Приемане на заявки от клиентите и изпращането им чрез notebook;
• Доставка на поръчаната стока до адреса на клиента;
• Попълване на отчетни форми и отчитане на парични средства.

Изисквания:
• Завършено ВИСШЕ образование.
• Опит в работа с крайни клиенти
• Работа на пълен работен ден ;
• Свидетелство за правоуправление на МПС;
• Неосъждан;
• Желание за пътуване

При интерес от Ваша страна, моля изпращайте автобиографии и актуална снимка.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

По отношение на всички кандидати ще бъде спазвана стриктна конфиденциалност.
От „КАМ-04“ ООД събираме следните данни за Вас, като: имена, адрес, телефон, пол, години, професионален опит, образование, квалификации и друга доброволно предоставена от Вас информация в автобиографията Ви, въз основа на предоставеното съгласие, с цел подбор и оценка на кандидатурата Ви за позицията, за която кандидатствате.
"КАМ-04" ООД Ви напомня, че с подаването на документите си, Вие изрично се съгласявате личните Ви данни да бъдат обработвани и съхранявани, доколкото и докогато това е необходимо, съгласно изискванията на Закона за защита на личните данни. След приключване на подбора, получените кандидатури ще бъдат заличени в предвидените от закона срокове.
Съгласен съм   Не съм съгласен

Кандидатствай по тази обява
КАМ - 04 ООД  Известие за нови обяви
Повече за КАМ - 04 ООД
Всички обяви на КАМ - 04 ООД