19.04.2021, Ref.#: MD0421
Медицинска сестра, СБАЛ ПО ДЕНТАЛНА И ЛИЦЕВО-ЧЕЛЮСТНА ХИРУРГИЯ-МЕДИКРОН ООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 1300 до 1500 BGN (Нето)

Медицинска сестра

Във връзка с осъществяване на своята дейност, Дентална клиника и СБАЛ по ЛЧХ "Медикрон" търси кандидати за позицията Медицинска сестра:

Изисквания към кандидата :

- средно-специализирано медицинско образование;
- умения за работа в екип;
- умения за работа с пациенти.

Задължения на кандидата:

- посрещане и настаняване на пациента;
- асистиране на орален / лицево-челюстен хирург по време на работа;
- поставяне на инжекции;
- включване на абокат;
- взимане на кръв;
- работа с апаратура;
- умения за адекватни решения при спешна помощ;
- полагане на здравни грижи за болния;
- водене на документация;

Условия на труд:
- постоянна работа на трудов договор;
- пълен работен ден, смени по график;
- коректно заплащане;
- спокойна и приятелска работна атмосфера;
- удобна локация в центъра на София;

Ако проявявате интерес към тази обява и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете актуална автобиография със снимка.

Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Предоставените от вас данни попадат под специална защита по смисъла на ЗЗЛД

СБАЛ ПО ДЕНТАЛНА И ЛИЦЕВО-ЧЕЛЮСТНА ХИРУРГИЯ-МЕДИКРОН ООД  Известие за нови обяви
Повече за СБАЛ ПО ДЕНТАЛНА И ЛИЦЕВО-ЧЕЛЮСТНА ХИРУРГИЯ-МЕДИКРОН ООД
Всички обяви на СБАЛ ПО ДЕНТАЛНА И ЛИЦЕВО-ЧЕЛЮСТНА ХИРУРГИЯ-МЕДИКРОН ООД