19.04.2021, Ref.#: PTO
★★★ Специалист ПТО, IDEA International Ltd
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

Специалист ПТО

Идеа Интернешънал е лидер на пазара за интериорно проектиране и реализация в България, с множество интернационални награди и отличия.
Нашата визия е насочена към луксозния клас дизайн, където удобството се свързва с качеството и е безкомпромисно по отношение на функционалността и визията. Ние се стремим да се развием, като световно призната професионална компания за интериорен дизайн, предлагайки решения в областта на високия клас жилищен, корпоративен и търговски интериор.

Присъединявайки се към нашия екип Вие ще имате шанса да се развивате в среда от колеги с подобни ценности и да знаете, че работата Ви носи спокойствие и удовлетвореност.
Ние вярваме, че всеки един от служителите допринася и е отговорен за положителната промяна около нас.

Основни дейности:
Съвместно с проектния мениджър и прокюрмънт, Вие ще бъдете основна движеща сила за финансовото планиране при изпълнение на проекти.
От вас се очаква да:
1. Изготвяте количествено-стойностни сметки за проект;
2. Съставяте и изработвате първоначален бюджет за осъществяването на проект;
3. Правите анализ на разходите за труд по проект – вътрешни и външни;
4. Съвместно с прокюрмънт подготвяте тръжни и договорни документи;
5. Подпомагате проектните мениджъри в изясняването на изискванията на клиента и извършвате проучвания за осъществимост;
6. Извършвате контрол на риска, управление на бюджета и контрол на разходите;
7. Идентифицирате, анализирате и разработвате реакции при определени рискове;
8. Подготвяте и анализирате разходите за търгове за избор на подизпълнител и доставчик;
9. Поддържате осведоменост за различните договори при текуща употреба;
10. Анализирате резултатите и пишете подробни седмични и месечни доклади за напредъка по проект;

Основните отговорности на ролята са свързани с:
• Изпълнението на проекта в рамките на бюджета;
• Добри познания за марките и видовете продукти, с които фирмата работи;
• Контрол върху рисковете;
• Изготвяне на документи - оферти; проформи фактури;

Основни изисквания:
•. Висше техническо образование; икономическо образование с образователно-квалификационна степен „магистър“;.
• Трудов опит: минимум 5 г. трудов стаж по специалността;
• Добри познания по английски език;
• Експерт в ползването на Excel и умения за работа на Autocad, ArchiCad или друг CAD софтуер

В замяна ние ще Ви предложим:
• Високо професионална и бързо развиваща се бизнес среда;
• Добра работна етика;
• Възможност да видите плодовете на вашите усилия;
• Отлични условия на труд;
Всички лични данни, получени за целта на подбора по тази позиция, ще бъдат използвани при пълна конфиденциалност, изключително и само за целите на подбора и ще бъдат пазени в базата ни данни не повече от 24 месеца.
Всеки кандидат, който изпрати кандидатурата си, се съгласява с тези условия.
Съгласен съм   Не съм съгласен

Кандидатствай по тази обява
IDEA International Ltd  Известие за нови обяви
Повече за IDEA International Ltd
Всички обяви на IDEA International Ltd