19.04.2021
Юрист / Младши адвокат, АДВОКАТ КАЛИНА МИЛКОВА МИХАЙЛОВА
Месторабота София, булевард „Васил Левски“ 42; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Езици: Английски

Юрист / Младши адвокат

Адвокатска кантора Калина Михайлова търси да назначи юрист / младши адвокат при следните условия:

Изисквания към кандидатите:
- Висше юридическо образование, специалност право;
- Придобита правоспособност;
- Вписване в Адвокатска колегия - не е задължително условие;
- Английски език - писмено и говоримо;
- Добра компютърна грамотност;
- Интерес към гражданско и административно право;
- Инициативност, организираност и отговорност.
- Не се изисква стаж по специалнстта.

Отговорности и задължения на позицията:
- Комуникация и работа със съдилища, съдебни изпълнители, нотариуси, държавна и общинска администрация;
- Предоставяне на правни консултации - устни и писмени;
- Правно обслужване на клиенти - от инцидентен и абонаментен характер. Участие в преговори;
- Изготвяне на правни документи от различно естество – договори, процесуални документи и др.;
- Изготвяне на правни становища.

Ние предлагаме:
- Юридическа дейност в областта на търговско, облигационно и вещно право.
- Възможност за развитие и усъвършенстване на знанията и уменията;
- Отлична работна среда;
- Работа в млад и амбициозен екип;
- Възможност за флексибилност на работното време.

Ако предлаганата позиция представлява интерес за Вас и смятате, че притежавате необходимите качества и умения, моля изпратете автобиография с актуална снимка.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатствай по тази обява
АДВОКАТ КАЛИНА МИЛКОВА МИХАЙЛОВА  Известие за нови обяви
Повече за АДВОКАТ КАЛИНА МИЛКОВА МИХАЙЛОВА
Всички обяви на АДВОКАТ КАЛИНА МИЛКОВА МИХАЙЛОВА