19.04.2021
★★★ ОХРАНИТЕЛИ В БАНКОВИ ОФИСИ, Боду ООД - Централен офис София
Месторабота Разград; Постоянна работа; Пълно работно време

ОХРАНИТЕЛИ В БАНКОВИ ОФИСИ

„БОДУ“ ООД търси да назначи служители за позицията „Охранители“, в банкови офиси на територията на гр. Разград.

Вие сте подходящият кандидат, ако отговаряте на следните изисквания:
1. Чисто съдебно минало;
2. Умения за работа в екип;
3. Добри комуникативни умения;
4. Готовност за работа на смени;
5. Енергичност и отдаденост в работата;
6. Способност за взимане на решения в екстремни ситуации.

Задължения:
1. Предотвратява нарушения в територията на охранявания обект;
2. Осигурява пропусквателен режим и вътрешен ред в територията на охранявания обект, в съответствие с Плана за охрана на обекта.

Ние предлагаме:
1. Много добро заплащане;
2. Коректни трудови взаимоотношения;
3. Работно време от понеделник до петък включително;
4. Не е необходимо разрешително за оръжие;
5. С предимство са бивши служители на МО и МВР;
6. Възможност да придобиете опит в авторитетна охранителна компания.

Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под защита по смисъла на ЗЗЛД.
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на Боду ООД - Централен офис София

Кандидатствай по тази обява
Боду ООД - Централен офис София  Известие за нови обяви
Повече за Боду ООД - Централен офис София
Всички обяви на Боду ООД - Централен офис София