22.04.2021, Ref.#: 666
Помощник-фармацевт, Марви ЕООД
Месторабота Стара Загора; Постоянна работа; Пълно работно време; Непълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Помощник-фармацевт

Изисквания:
- Висше фармацевтично образование;
- Добро познаване на – лекарствени продукти, хранителни добавки, медицинска и фирмена козметика;
- Работа с НЗОК;
- Мотивация за дългосрочно професионално развитие;
- Компютърна грамотност;
- Приветлив външен вид;
- Висока степен на комуникативност и разбиране на клиенти и колеги;
- Професионална мотивация, позитивно отношение, лоялност;

Отговорности:
- Отпускане на лекарства по лекарско предписание;
- Продажба на медицинска козметика;
- Професионално отношение към клиентите и консултациии;

Ние предлагаме:
- добра пазарно ориентирана заплата ,
- възможност да се присъедините към просперираща компания
- колегиалност и приятен екип
- възможност за дългосрочно професионално развитие
- усъвършенстване чрез курсове и др.форми на обучение
- финансова стабилност

Телефон за контакт: 0896/890-380

С одобрените по документи кандидати ще се свържем за провеждане на интервю.
Предоставените от Вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани само и единствено за целите на настоящия подбор.

Кандидатствай по тази обява
Марви ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за Марви ЕООД
Всички обяви на Марви ЕООД