19.04.2021, Ref.#: 006
★★★ Спасител Басейн, СКОРПИОН ИНВЕСТСТРОЙ ЕООД
Месторабота Велико Търново; Временна/сезонна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Заплата от 850 до 950 BGN (Нето)

Спасител Басейн

Скорпион Инвестрой ЕООД търси мотивирани и отговорна личности, притежаващи желание и устрем към това, което правят. Работата е в популярен ваканционен комплекс, изграден с много страст и отличаващ се стил.

За предстоящия летен сезон търсим да назначим служител на длъжност спасител басейн, който да е част от нашия екип. Имаме две вакантни позиции.

Моля, обърнете внимание, че работата е със сезонна заетост в периода 25.05.2021г- 30.09.2021г и е подходяща за студенти.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
С присъединяването си към нашият екип, ще имате възможността за професионална реализация и развитие в просперираща бизнес среда със стабилни позиции на местният пазар, която може да ви предложи:

- Конкурентно и мотивиращо възнаграждение.
- Безплатен порцион.
- Работна униформа.
- Транспорт за наша сметка.
- Възможност за професионално израстване.
- Срочен трудов договор и социално осигуряване.
- Работа сред природата в позитивна среда.
- Коректно отношение към вас и уважение към вашата личност и цели.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

- Осигуряване безопасността на клиентите на басейните
- Наблюдаване на поверения район и извършване на спасителна акция при инцидент във водата.
- Оказва първа помощ на туристите около или в басейна. Наблюдава и предприема действия за превенция от удавяне или нараняване.
- Следи за чистотата на водата и площите около басейна.
- Подрежда и поддържа чисти шезлонги, масички и чадъри около басейна.
- Обхожда определения му обект, като следи за действията на посетителите.
- С особено внимание следи действията на децата и спазванети на установения ред в басейна
- Не напуска поста си до поемането на охраната от колега.
- Спазва стриктно графика за работа.
- Оказва необходимото съдействие на медицинските екипи, при поискване от тяхна страна.
- Извършване на ежедневни замервания за състоянието на водата и отразяване на стойностите в съотвения регистър.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ НАШИТЕ КАНДИДАТИ:

- Минимум завършено средно образование.
- Свидетелство за правоспособност „воден спасител на плувен басейн” - БЧК
- Ентусиазирана личноста с дружелюбно отношение към гостите.
- Доказани умения както за работа в колектив така и самостоятелно (без наблюдение).
- Умение за работа под напрежение, отговорност, внимание към детайлите.
- Предишен опит на подобна позиция и познания по чужди езици (Английски/Немски/Френски, др.) ще се счита като предимство.

Имаме желанието да дадем възможността при нас да работят най-добрите кандидати, които имат желание за развитие, отговорни са и се стараят да работят в екип.

Ако нашето предложение е предизвикало интерес във вас и желаете да станете част от екипа ни, моля изпратете своята автобиография със снимка.

Ще се свържем с всички кандидати одобрени по документи.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Благодарим ви!

Кандидатствай по тази обява
СКОРПИОН ИНВЕСТСТРОЙ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за СКОРПИОН ИНВЕСТСТРОЙ ЕООД
Всички обяви на СКОРПИОН ИНВЕСТСТРОЙ ЕООД