19.04.2021
Дезинфектор, КЕН ЕООД
Месторабота Варна; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Дезинфектор

"КЕН" ЕООД е частна фирма, основана преди повече от 25 години, специализирана в областта на контрола на вредните насекоми и гризачи. Компанията разполага с модерна техника и висококвалифициран персонал. Фирмата е внедрила и прилага Системи за управление на качеството, околната среда в съответствие със стандартите EN ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 и Стандарт EN 16636-2015. Във връзка с развитието на фирмата, търсим да назначим служител, който да извършва ДДД дейности в обектите на компанията.

Основни отговорности:
- Извършване на пест контрол услуги;
- Отговорно попълване на документи за извършените дейности;
- Комуникация с клиенти на фирмата;
- Поддръжка на инвентар.

Изисквания към кандидатите:
- Удостоверение за дезинфектор;
- Шофьорска книжка кат. B- активен шофьор;
- Висше или средно образование;

Личностни качества:
- Способност за работа в екип;
- Иновативна и организирана личност;
- Комуникативност;
- Отговорност към възложените задачи;

Ние предлагаме:
- Възможност за професионално развитие;
- Работа в добре организирана среда;
- Трудов договор и осигуровки.

Кандидатствай по тази обява
КЕН ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за КЕН ЕООД
Всички обяви на КЕН ЕООД