19.04.2021
★★★ Охранител, ГАРД ЕЙЧ ЕМ ЕС ЕАД
Месторабота Бургас; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 650 до 1050 BGN (Бруто)

Охранител

"Гард Ейч Ем Ес" ЕАД
Tърси кандидати за работа – на длъжност охранител, за осигуряване пропусквателен и вътрешно обектов режим на територията на ЛУКОЙЛ Нефтохим – Бургас
Основни изисквания:
- без ограничения за възрастта
- завършено средно образование;
- отлично физическо и психическо здраве;
- основни познания в областта на частната охранителна дейност;
- чисто съдебно минало;
- отговорност и дисциплинираност;
- мотивация и желание за дългосрочна работа;
- предишен опит на подобна позиция е предимство, но не е задължителен;
Функции и задължения:
- следи за спазването на пропускателния режим;
- изпълнява задачи, свързани с режима за охрана на конкретния обект;
- не допуска и своевременно предотвратява нарушения на охранявания обект;
- познава плана за охрана на обекта, изискванията и особеностите на постовете и начините за действие за предотвратяване на посегателства върху него;
- изпълнява всички специфични задачи свързани с длъжността, възложени от прекия ръководител;.
Ние Ви предлагаме:
- фирмено обучение;
- коректност в трудовите отношения;
- фирмено униформено облекло;
- осигурен фирмен транспорт до работното място;
- сменен работен режим по предварително изготвен график;
- дългосрочни трудови взаимоотношения;
-възможност за длъжностно израстване.
Заплащане:
- основно трудово възнаграждение .
- допълнително възнаграждение за професионален опит;
- доплащане за придобита класна специалност;
- доплащане за работа на КПП;
- възможност за допълнителни доходи върху основната заплата при отлично изпълнение на задълженията си.
В зависимост от функционалните задължения заплащането е от 650 до 1050 лева.

Кандидатствай по тази обява
ГАРД ЕЙЧ ЕМ ЕС ЕАД  Известие за нови обяви
Повече за ГАРД ЕЙЧ ЕМ ЕС ЕАД
Всички обяви на ГАРД ЕЙЧ ЕМ ЕС ЕАД