05.05.2021
★★★★★ ОФИС МЕНИДЖЪР, АНДРЮС ИНТЕРНЕШЪНЪЛ ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата 1200 BGN (Нето)

ОФИС МЕНИДЖЪР

Andrews /, е един от най-ярките символи на българската мода. Колекциите ни могат да бъдат намерени в над 20 собствени магазини в София, Пловдив, Стара Загора, Варна, Бургас, Велико Търново. Основен акцент във всяка наша колекция е концепцията TOTAL LOOK, която улеснява избора, гарантира безкомпромисна, завършена визия и носи самочувствие на мъжа.

За позицията се търси динамична личност ,със желание и способност да учи бързо,и да работи ефективно дори когато е под напрежение.

Основни задължения:

• Координиране и организиране на работния процес в офиса;
• Изготвяне справки, фактури и други документи;
• Кореспонденция с клиенти и партньори на компанията в страната и чужбина;
• Обработка на входяща и изходяща поща;
• Посрещане гости в офиса;
• Организиране на срещи, мероприятия и събития;
• Съставяне и проследяване на графика за срещите и задачите на ръководителя;
• Изготвяне и представяне на ежедневни справки за дейността на компанията и отделните звена;
• Изпълнение на всички други, пряко възложени задачи от Директора.

Изисквания:

• Висше образование;
• Опит на подобна позиция минимум 1 г.;
• Много добри комуникативни умения;
• Владеене на английски език;
• Умение за работа в екип;
• Организираност;
• Умение за определяне на приоритети в работния процес.

Компанията предлага :

• Възможност за обучение и повишаване на професионалната Ви квалификация;
• Работа на трудов договор;
• Професионална реализация, във фирма с дългогодишен опит и традиции в сферата на модата и търговията;
• Конкурентно стартово възнаграждение;
• Съвременна и динамична работна среда;

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, ако искате да се развивате в сферата на модата и търговията, то ние очакваме Вашата автобиография с актуална снимка.

С всички одобрени по документи кандидати ще се свържем за провеждане на индивидуална среща.

Уведомяваме Ви, че всички данни, които предоставяте са защитени по смисъла на ЗЗЛД. Andrews/ се задължава да ги пази и да не ги предоставя на трети лица.

Кандидатствай по тази обява
АНДРЮС ИНТЕРНЕШЪНЪЛ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за АНДРЮС ИНТЕРНЕШЪНЪЛ ЕООД
Всички обяви на АНДРЮС ИНТЕРНЕШЪНЪЛ ЕООД