19.04.2021, Ref.#: 0044/19.04.2021
Медицински представител, ФИНОХЕЛТ ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 1200 до 2400 BGN (Нето)

Медицински представител

Фирма Финохелт ЕООД търси да назначи на трудов договор МЕДИЦИНСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ на продуктите на немската компания Orthomol pharmazeutische Vertriebs GmbH гр. СОФИЯ:

Изисквания:

Образование – медицина, фармация, медицинска химия или друго подходящо образование;
Опит като медицински представител и в продажбите в аптeчената мрежа - мин. 3 години;
Готовност за динамична работа и интензивно пътуване;
Спазване на срокове и своевременно изпращане на планове, отчети и справки;
Организираност и стремеж към постигане на резултати;
Отлична комуникативност и умения за работа в екип;
Компютърна грамотност;
Шофьорска книжка;
Английски език- писмено и говоримо
Владеенето на немски език ще се счита за преимущество

Отговорности:

Oтговаря за изпълнение на индивидуалния план по продукти в поверения му район;
Осъществява контакти с лекари-специалисти, здравни заведения и аптечната мрежа;
Планира, организира и провежда продуктови презентации;
Събира данни за развитието на пазара по продукти в съответния район;

Компанията предлага отлично възнаграждение, обучение в страната и чужбина, възможности за професионално развитие.
Ако проявявате интерес, моля, кандидатствайте чрез този сайт, като изпратите автобиография с актуална снимка до 16.05.2021 г.
Интервюта ще бъдат проведени само с кандидати, одобрени по документи.
Месторабота: гр. СОФИЯ / България

Кандидатствай по тази обява
ФИНОХЕЛТ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ФИНОХЕЛТ ЕООД
Всички обяви на ФИНОХЕЛТ ЕООД