19.04.2021
★★★★★ Продавач-консултант Mega Mall, пълно работно време, ИНГЛИШ ХОУМ БЪЛГАРИЯ ООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Продавач-консултант Mega Mall, пълно работно време

"English Home" е лидер в сектора на домашния текстил и аксесоари за дома с над 400 търговски обекта в Европа и Азия. В България веригата открива първия си обект през 2013 година, представяйки колекциите си във всички големи градове на страната.

Ние сме се посветили на идеята да направим света едно по-красиво и уютно място за живеене благодарение на нашите висококачествени продукти така, че нашите клиенти да се почувстват като у дома си дори, когато не са.

Верига магазини "English Home" търси да назначи продавач-консултант на пълен работен ден, за търговските си обекти в Mega Mall и Serdika Center , гр. София.

ИЗИСКВАНИЯ:

- Отговорност и висока степен на лична дисциплина;
- Способност за работа в екип;
- Позитивно и приветливо отношение при работа с клиенти;
- Енергичност и отлични комуникативни умения;
- Ефективност и прецизност при изпълнение на поставените задачи;
- Владеене на английски език се счита за сериозно предимство;
- Опит на сходна позиция се счита за сериозно предимство ;

ОТГОВОРНОСТИ:

- Качествено и коректно обслужване на клиентите;
- Отлично познаване и професионално предлагане на продуктовият асортимент;
- Консултиране относно характеристиките на продуктите и подпомагане клиента при покупка;
- Отговорност за коректното попълване на първични счетоводни документи: касови бележки, фактури, касова книга и др.
- Излагане на стока, почистване на търговския обект пре-етикиране и др.

КАКВО ПРЕДЛАГАМЕ:

- Коректно заплащане и дългосрочна заетост;
- Гъвкав работен график
- Комфортна и приятна работна среда;
- Възможност за професионално развитие;

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:

- Детайлна автобиография

Моля изпращайте документите си онлайн.
С одобрените кандидати ще се свържем лично за организиране на среща-интервю.

Кандидатствай по тази обява
ИНГЛИШ ХОУМ БЪЛГАРИЯ ООД  Известие за нови обяви
Повече за ИНГЛИШ ХОУМ БЪЛГАРИЯ ООД
Всички обяви на ИНГЛИШ ХОУМ БЪЛГАРИЯ ООД