19.04.2021, Ref.#: ECP/LA
★★★★★ Експерт Договорна документация, Пощенска банка  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Дистанционно интервю

Експерт Договорна документация

Задължения:

∙ Изготвя договори за кредит и анекси за предоговаряне по кредити на корпоративни клиенти по утвърдени стандартни бланки на Банката;
∙ Изготвя договори за залог и заявления за вписване на залозите в съответните регистри;
∙ Участва в процеса по съгласуване на изготвените документи;
∙ Проследява подписването на изготвените документи и учредяването на обезпечения;
∙ Изготвя и поддържа кредитно досие на корпоративните клиенти.

Изисквания:

∙ Висше икономическо образование
∙ Предишен опит в кредитна администрация
∙ Много добри аналитични умения
∙ Компютърна грамотност – word, excel
∙ Добро владеене на английски език

Предлагаме Ви предизвикателна позиция в международна банка, възможност за дългосрочна кариера и професионално развитие.

Моля изпратете мотивационно писмо и подробна автобиография на български или английски език, актуална снимка и препоръки.

Контакт ще бъде осъществен с всички кандидати, одобрени след предварителен подбор, при пълна конфиденциалност.
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на Пощенска банка

Кандидатствай по тази обява
Пощенска банка  Известие за нови обяви
Повече за Пощенска банка
Всички обяви на Пощенска банка