16.04.2021, Ref.#: 3
★★★★★ F&B МЕНИДЖЪР, Престиж Варна БГ ЕООД
Месторабота Варна, к.к.Златни пясъци (виж карта); Временна/сезонна работа; Пълно работно време; Заплата 1400 BGN (Нето)

F&B МЕНИДЖЪР

Prestige Deluxe Hotel Aquapark Club 4*, работещ по системата All Inclusive, търси да назначи назначи за сезон Лято 2021 отговорни и мотивирани хора за работа на позиция:

F&B мениджър

Изисквания към кандидатите :

- Минимум 2-годишен опит в хотелиерството на тази позиция;
- Владеене на английски или друг западен език;
- Компютърна грамотност;
- Организираност, отговорност и прецизност в работата;
- Умение за работа в екип;
- Комуникативност, дискретност, коректност и лоялност;

Основни задължения :

- Организиране работата на сервитьори, бармани, хостеси във всички заведения към хотела;
- Отговаря за координацията на всички фази при посрещане, настаняване и изхранване на групи и индивидуални клиенти /банкетни функции, корпоративни събития в хотела, гости/;
- Съвместна работа с главния готвач и управителя във връзка с изготвяне на менюта;
- Следене качеството на кухненската продукция;
- Контролиране работата на всички служители в заведенията към хотела;
- Следене спазването на изискванията на БАБХ и РИОКОЗ;
- Изпълнява задължения, възложени от управителя на хотела, свързани с работата му.
- Съдейства на клиентите при планирането на мероприятия и избор на меню;
- Следи за ежедневната финансова отчетност и движение на наличността;

Работодателят предлага:

• Атрактивно заплащане;
• Осигурен транспорт;
• Работно облекло и храна в рамките на работния ден;
• Приятна работна атмосфера в млад и динамичен екип ;
• Възможност за професионално развитие;
• Отлични условия на труд в утвърдена, стабилна и постоянно развиваща се компания.

За контакт: +359885922302

Ако проявявате интерес, моля, изпратете автобиография с актуална снимка и телефон.
Всички кандидатури се разглеждат при стриктна конфиденциалност според Закона за защита на личните данни. Кандидатите, изпратили необходимите документи и отговарящи на условията, ще бъдат поканени на интервю.
Благодарим Ви предварително за проявения интерес!

Кандидатствай по тази обява
Престиж Варна БГ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за Престиж Варна БГ ЕООД
Всички обяви на Престиж Варна БГ ЕООД