16.04.2021
★★★ УЕБ ДИЗАЙНЕР, Бранд-Шопинг Интернешънъл ООД
Месторабота София, гр. София ул. Васил кънчев 26 (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време; Езици: Английски

УЕБ ДИЗАЙНЕР

Бранд - Шопинг България е ексклузивна, онлайн платформа, в която търговци могат да изпитат следващото ниво на продажба чрез собствен, бутиков онлайн - магазин.
С цел разширяване на нашите дейности свързани с маркетинга и продажбите, търсим да назначим "УЕБ Дизайнер"..

Отговорности на УЕБ ДИЗАЙНЕРА

-Подпомага дейността на маркетинг отдела като работи заедно с тях по изграждането на проекти свързани с развитието на фирмата.
- Изготвя рекламни материали - каталози, брошури, презентации и др.
- Обработва изображения за печат и използване в онлайн пространството.
- Участва в процесите на брандиране на компанията - лога / дизайни / опаковки / social media и др.
- Регулярно съгласува дейността си с мениджърски екип, чрез представяне на планове и отчети за дейността и резултатите си, както и участва в оперативни срещи, обвързани с постигане на целите.
- Наблюдава и анализира онлайн поведението на конкурентни проекти, с цел по-добро позициониране на българския пазар.
- Допринася за екипните резултати, подпомагайки ежедневните задачи и цели.

Изисквания за работа:
• Опит в динамична и бързо-развиваща се работна среда;
• Умения за работа в срокове и под напрежение;
• Силни организационни умения;
• Английски език – средно ниво;
• Задължителен опит като уеб или графичен дизайнер;
• Отлично владеене на програми като Adobe InDesign, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop.
-Компютърна грамотност.
-Опит в дизайна и обработването на рекламни материали - брошури, каталози, изображения и др.
• Силни умения за аналитичност, аргументиране и решаване на проблеми;
• Презентационни умения;

Ние предлагаме:
• Отлично възнаграждение, трудов договор на пълен работен ден;
• Бонуси, обвързани с постигнатите резултати;
• Начално фирмено въвеждащо обучение;
• Последващи обучения, свързани с професионалното и личностно развитие;
•Възможност за присъединяване към екип от страхотни професионалисти;
• Представителен офис, удобна и приятна работна среда;
• Служебен компютър и телефон;

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност.

Кандидатствай по тази обява
Бранд-Шопинг Интернешънъл ООД  Известие за нови обяви
Повече за Бранд-Шопинг Интернешънъл ООД
Всички обяви на Бранд-Шопинг Интернешънъл ООД