16.04.2021
★★★ СПЕЦИАЛИСТ ОБСЛУЖВАНЕ НА КЛИЕНТИ, Бранд-Шопинг Интернешънъл ООД
Месторабота София, гр. София ул. Васил кънчев 26 (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Езици: Английски

СПЕЦИАЛИСТ ОБСЛУЖВАНЕ НА КЛИЕНТИ

Бранд - Шопинг България е ексклузивна, онлайн платформа, в която търговци могат да изпитат следващото ниво на продажба чрез собствен, бутиков онлайн - магазин.
С цел разширяване на нашите дейности свързани с маркетинга и продажбите, търсим да назначим "Специалист обслужване на клиенти“

Отговорности :

-Отговаря на всички входящи запитвания от клиентите, получени по е-mail, телефон или писмено запитване чрез електронна система.
- Следи за цялостното навременно и професионално обслужване на клиентите и техните запитвания.
- Регулярно съгласува дейността си с мениджърски екип, чрез представяне на планове и отчети за дейността и резултатите си, както и участва в оперативни срещи, обвързани с постигане на целите.
- Допринася за екипните резултати, подпомагайки ежедневните задачи.

Изисквания за работа:
• Опит в динамична и бързо-развиваща се работна среда;
• Умения за работа в срокове и под напрежение;
• Силни организационни умения;
• Опитът на сходна позиция ще се счита за предимство
• Английски език на средно ниво, а всеки друг чужд език е предимство
• Силни умения за аналитичност, аргументиране и комуникация;
• Презентационни умения;
• Безпроблемно управление на всички социални канали за комуникация.
Компютърна грамотност.

Ние предлагаме:
• Отлично възнаграждение, трудов договор на пълен работен ден;
• Бонуси, обвързани с постигнатите резултати;
• Начално фирмено въвеждащо обучение;
• Последващи обучения, свързани с професионалното и личностно развитие;
•Възможност за присъединяване към екип от страхотни професионалисти;
• Представителен офис, удобна и приятна работна среда;
• Служебен компютър и телефон;

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност.

Кандидатствай по тази обява
Бранд-Шопинг Интернешънъл ООД  Известие за нови обяви
Повече за Бранд-Шопинг Интернешънъл ООД
Всички обяви на Бранд-Шопинг Интернешънъл ООД