16.04.2021
★★★★★ СТАРШИ ФИНАНСОВ КОНСУЛТАНТ, ИНВЕСТБАНК АД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

СТАРШИ ФИНАНСОВ КОНСУЛТАНТ

„Инвестбанк“ АД се стреми да утвърждава позицията си на динамично развиваща се българска банка и да разширява присъствието си на финансовите пазари, като предлага на своите клиенти и партньори иновативни продукти, модерни услуги и индивидуален подход на обслужване, в съответствие със съвременните бизнес стандарти и технологии и съгласно най-добрите банкови практики.За своя екип, Банката търси да назначи мотивирани професионалисти с отлични познания и опит в кредитирането на юридически лица за позицията:

Отговорности:

- Управлява и развива личен кредитен портфейл за юридически лица;
- Участва в срещи с представители на юридически лица и еднолични търговци във връзка с искания за кредит, както и с цел привличане на нови клиенти;
- Изготвя рейтинги, анализи и оценки на финансовото състояние на кредитоискателя и обезпеченията, които предоставя по сделката;
- Договаря условия и структуриране на кредитни сделки, съобразно законовите разпоредби и процедурите в банката;
- Анализира финансова информация, подготвя предложения за кредит и дава становища за одобрение на кредити;
- Подпомага и проследява цялостния процес по изготвяне на кредитни предложения за юридически лица във Финансовия център, консултира и оказва методическа помощ на служителите, занимаващи се с продажбата на кредитни продукти;
- Осъществява периодичен мониторинг и извършва анализ на финансовото състояние на кредитополучателите, съгласно Вътрешните правила за кредитиране на Банката;
- Предоставя високо качество на обслужване на клиентите като спазва корпоративните стандарти на Банката.

Изисквания към кандидатите:

- Минимум 3 години професионален опит в дейности, свързани с кредитиране на юридически лица.
- Отлични познания за финансов анализ и много добри умения за структуриране на кредитна сделка.
- Желание и изградени умения за активна работа с клиенти и ориентация към резултати;
- Отлични комуникативни умения и способност за работа в екип;
- Висше икономическо образование;
- Много добри компютърни умения.
- Владеене на английски език е предимство

Ние Ви предлагаме:

- Възможност за професионално и кариерно развитие;
- Възнаграждение съобразено с отговорностите и пазарните нива в сектора;
- Допълнително възнаграждение според постигнати резултати;
- Възможност за усъвършенстване на придобити знания и умения, както и изграждане на нови;
- Допълнително здравно осигуряване;
- Карта за спорт с достъп до над 900 спортни обекта в цялата страна;
- Преференциални условия при ползване на продукти и услуги на Банката;
- Много добра работна среда.

Станете част от екипа ни като изпратите актуална автобиография.
На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.

Предоставянето на личните данни е доброволно, тяхното обработване, ползване в процеса по подбор и съхраняване ще се извършва в пълно съответствие със Закона за защита на личните данни.
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на ИНВЕСТБАНК АД

Кандидатствай по тази обява
ИНВЕСТБАНК АД  Известие за нови обяви
Повече за ИНВЕСТБАНК АД
Всички обяви на ИНВЕСТБАНК АД