16.04.2021
МАГИСТЪР-ФАРМАЦЕВТ, SOLO CAPITAL LTD
Месторабота Стара Загора; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 1600 до 2000 BGN (Нето)

МАГИСТЪР-ФАРМАЦЕВТ

Нашият клиент е аптека от Стара Загора която търси:

Вашите отговорности са:
- Отпускане на лекарства по лекарско предписание
- Продажба на ОТС-продукти и хранителни добавки
- Консултиране на пациенти и клиенти

От вас се изисква:
- Задължително фармацевтично образование МАГИСТЪР-ФАРМАЦЕВТ
- Отговорност на работното място
- Спазване на фирмените процедури, политика и етичен кодекс

Ние предлагаме:
- Отлично възнаграждение
- Сигурна работна среда
- Постоянен трудов договор с коректен работодател, спазващ всички изисквания според трудовото законодателство
- Финансова сигурност
- Възможност за дългосрочно професионално развитие
- Приятна работна атмосфера
- Възможност за обучения и развитие
- Условия за провеждане на държавен стаж

Ако тази обява представлява интерес за Вас, моля изпратете ни актуална автобиография.
Вашата кандидатура ще бъде разгледана при спазване на пълна конфиденциалност и според изискванията на Закона за защита на личните данни.

Лиценз 2589, от 03.08.2018г.
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на SOLO CAPITAL LTD

Кандидатствай по тази обява
SOLO CAPITAL LTD  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за SOLO CAPITAL LTD
Всички обяви на SOLO CAPITAL LTD